Domácí Horní Podluží však zcela propadlo a doma zaslouženě podlehlo 1:4 Benešovu nad Ploučnicí. Zatímco hosté se dotáhli na druhé místo (mají stejně bodů jako Chuderov a Střekov B) a na první Českou Kamenici ztrácí čtyři body, domácí se v závěru podzimní části dostali do krize. Poslední tři utkání prohráli při skóre 5:13! Drží zatím šesté místo.

„Hosté nás přehráli hlavně v útoku. Byli pohyblivější, prostě jasně lepší. My jsme 
v obraně naprosto vyhořeli. Sice jsme nebyli kompletní, ale poslední tři zápasy se nám hrubě nevydařily. Takhle hrát prostě nemůžeme. Zimní příprava bude radikální," naštva-ně pravil trenér domácí Čechie Karel Karban.

To hosté byli velmi spokojeni, napravili domácí ztrátu 
s Hostovicemi a jsou stále ve hře o postup. „Soupeře jsme měli lidově řečeno od začátku na lopatě. Domácí hráli velmi tvrdě. Myslím, že jsme Podluží přehráli naší fotbalovostí. Samozřejmě si výhry vážíme 
a jsme rádi, že držíme kontakt se  špičkou soutěže," nechal se slyšet trenér Benešova Ivan Neliba.

HORNÍ PODLUŽÍ - BENEŠOV NAD PLOUČNICÍ 1:4 (1:4)

Branky: Riedel – Ondrejkovič 2, Janda, Kolář. Rozhodčí: Týřl. ŽK: 0:1. Poločas: 1:4.

H. Podluží: Šedivý – Boštík, Kolár, Peleška, P. Čech – Chaloupecký, Dančo, Bulejko, Hejl – Riedel, Fučík. Střídali: Bandas, D. Čech.

Benešov n. Pl.: Polanský – Mysliveček, Horvát, Neliba, Staněk – Chmelík, Pop, Ondrejkovič, Janda I – Janda II, Kolář. Střídali: Verbíř, Pařízek.