Po desátém kole kraluje fotbalové I. B třídě opět celek z Děčínska.

Na první flek se prostřílel Benešov nad Ploučnicí, který přejel ústecký Ravel na jeho hřišti jasně 6:1. „I bez dvou hráčů základní sestavy kluci navázali na výborný výkon
z předchozího utkání a domácí k ničemu nepustili," stručně pravil trenér Benešova Miroslav Vrabec.
Ravel Ústí n. L. – Benešov n. Pl. 1:6 (0:3) B: Jaslo – Dom. Marek 2, Dan. Marek, Mysliveček, Kolář, Kropáč. R: Koždoň. Bez karet. Diváci: 20.
Benešov: Minařík – Verbíř, Horvát, Hora, Pařízek (70. Neliba) – Dan. Marek, Chmelík, Ondrejkovič (Kolář), Jager – Dom. Marek (82. Polanský), Kropáč.

Parádní obrat předvedly Mikulášovice v domácím duelu proti Brné. Nováček soutěže prohrával 2:5, přesto zápas dotáhl do pokutových kopů, které počtvrté v sezóně vyhrál. V tabulce tak drží velmi pěkné páté místo. „Za hosty zazářil čtyřbrankový Králík, kterého ve druhé půli vymazal ze hřiště Habr. Naši skvělí diváci si ten obrat prostě zasloužili," pochvaloval si předseda Mikulášovic Jaroslav Šulc.
Mikulášovice – SK Brná 5:5 (2:4) – na PK 2:1. B: Novák 2, M. Soukup st., Kočka, Petružálek – Králík 4, Večeřa. R: Pöschko. ŽK: 0:1. Diváci: 140.
Mikulášovice: Tesař – M. Soukup ml., Fojta (70. Budiš), Vítek, Vl. Soukup – M. Soukup st. (46. Petružálek), Křehký (80. Rybář), Kozák (46. Habr), Linhart – Hoštička (62. Kočka), Novák.

Po dvou zápasech opět zabral Velký Šenov. Ten sice doma s rezervou Střekova rychle prohrával, nakonec však jasně vyhrál 5:2. „Předchozí dvě kola se nám hrubě nepovedla. Začátek obou poločasů jsme nezachytili, ovšem i tak to bylo naše zasloužené vítězství," pravil velkošenovský trenér Jiří Podhora.
Velký Šenov – Střekov B 5:2 (3:1) B: Freisler 2, Čurgali, Demeter, Skyva. R: Klimpl. ŽK: 3:4. Diváci: 100.
V. Šenov: Janda – Štěpánek, Malý, Snášel, Maier (Rubanický) – Demeter (Pánik), Čurgali, Podhora, Klofáč (Stoklásek) – Skyva, Freisler.

Po čtyřech zápasech konečně zabral Heřmanov. V boji
o poslední místo tabulky nakonec přetlačil Svádov 4:3
a poskočil na třinácté místo. „Utkání se pro nás nevyvíjelo dobře. Rozhodujícím faktorem byla branka Marguše na 2:3. Vítěznou trefu obstaral
v poslední minutě Znamínko. Je to pro nás důležitá výhra," radoval se vedoucí Heřmanov František David.
TJ Heřmanov – TJ Svádov 4:3 (1:3) B: Znamínko 2, Marguš, Havlíček – Nesvadba, Povejšil, Blaško. R: Šíla. ŽK: 3:1. Diváci: 50.
Heřmanov: Herák –  Drobúl, Wenzel, Čapek, Havlíček – Marguš, Mataj, Rojko, Šturm – Chlouba, Znamínko. Střídali: Raba, Kolárik.

Horní Podluží doma zklamalo a prohrálo s Chlumcem 1:3. Přitom domácí vedli a byli i lepším celkem. Zvrat přišel
v úvodu druhé půle. Bandas nedal penaltu a hosté třemi góly zcela otočili vývoj zápasu. Čechie je v tabulce až na dvanáctém místě.
H. Poduží – Chlumec 1:3 (1:0) B: Bulejko – J. Mach, Šimice, D. Škultéty. R: Holly. Diváci: 70.