„Výsledkově to vyšlo parádně, Heřmanov jsme snad tři roky neporazili. Ale v první půli byli jasně lepší, měli tři tutovky. Kdyby to proměnili, bylo po zápase. My hráli špatně a zvedali se hodně pomalu," měl jasno benešovský trenér Jan Polanský.

Heřmanovští mohli žehrat na svou koncovku v úvodním dějství. Rojko v tísni těsně minul, Líbalova střela skončila těsně nad břevnem, Horvát trefil jen Minaříka a vrcholem byla Horvátova tyč.

Důležitým momentem celého zápasu bylo pak vyloučení heřmanovského Wenzela. „Je pravda, že to utkání trochu ovlivnilo. Ale po změně stran jsme podle mého názoru byli jasně lepší a tak jako tak bychom vyhráli," zdůraznil Polanský.

„Následně fauloval Pospíchal a Benešov šel z penalty do vedení. Začali jsme se více vysouvat a zapomínali na zadní vrátka. Toho domácí využili a po přečíslení přidali druhou trefu. V oslabení už jsme se na zvrat nezmohli," přiznal vedoucí Heřmanova František David.

Benešov se v tabulce posunul na sedmé místo, Heřmanov poprvé prohrál a je na čtvrté pozici.

Benešov n. Pl. – Heřmanov 2:0 (0:0)

B: 55. Jäger (PK), 60. Hora. R: Matas. ŽK: 3:5. ČK: Wenzel. Diváci: 50.

Benešov: Minařík – Kropáč, R. Horvát, Mottl (73. M. Ondrejkovič), Staněk – Jäger (86. Kusý), Hora, P. Ondrejkovič, Sihelník – Kalakur, Krédl (90. Doktor).

Heřmanov: Pospíchal – Z. Čapek, Šturm, Majerik (65. Chlouba), Havlíček – Wenzel, Mataj, Rojko, Líbal (75. Váňa) – E. Horvát (65. Stehlík), Betyár.