Ovšem jen jeden hrál přátelské utkání. MSK Benešov nad Ploučnicí porazil 4:1 Union Děčín (II. třída).

Česká Kamenice nehrála, ale užívala si tamní sportovní ples. Plánované utkání s Plastonem Šluknov B musela zrušit Čechie Horní Podluží. „Bohužel máme hodně zraněných hráčů, v minulém zápase to byli hned čtyři. Proto jsme museli utkání zrušit. V dalším přátelském klání bychom měli hrát proti Krásné Lípě, která hraje taktéž II. třídu,“ prozradil Deníku trenér Čechie Ervin Ludwig.

Na trávník tak vyběhl pouze Benešov nad Ploučnicí. Na Městském stadionu v Děčíně potvrdil roli favorita a hlavně díky druhé půlce porazil Union Děčín 4:1.
„Oproti zápasu s Křešicemi jsme nastoupili v trochu pozměněné sestavě. Před zápasem byla zmíněna jistá taktika. Výkon se mi líbil více než proti Křešicím, ale stále je vidět, že se jedná o první zápasy v přípravě. Chvílemi to prostě bylo dobré a pak zase ne,“ nechal se slyšet kouč Benešova Miloslav Kougl.

MSK BENEŠOV NAD PLOUČNICÍ - UNION DĚČÍN 4:1

Branky Benešova: Kolář 2, Pop, P. Ondrejkovič. Poločas: 1:1.

Benešov: Polanský – Kougl, Neliba, Staněk, V. Mysliveček – M. Ondrejkovič, P. Ondrejkovič, Horvát, Jägr – Pop, Kolář. Střídali: Verbíř, Janda, Landovský, Prokopec.