Fotbalisté Rumburka prohráli v Libouchci 4:5. I přesto, že v průběhu prvního poločasu si vydobyli tříbrankový náskok. „Je to pro nás ztráta, byl to hratelný soupeř. Důležitou situaci hrálo několik faktorů,“ povzdechl si rumburský trenér Jaroslav Trégr.

Po půl hodině totiž v pohodě hrající hosté vedli 3:0. „Jenže pak se nám zranil stoper. Prakticky jsme neměli brankáře, jelikož Krajčovič byl od začátku zraněný. A v poločase musel do brány hráč z pole. Bohužel někteří hráči pod dojmem jasného vedení polevili,“ zlobil se Trégr.

Libouchec vstal z mrtvých a do poločasu vyrovnal na 3:3. „V kabině jsem hráče uklidnil, přesto jsme ale udělali dvě hrubé chyby. Snížili jsme z penalty, ale na body to už nestačilo. Výsledek nás mrzí,“ dodal Trégr.

„Pro mě to byl strašně emotivní zápas. Tři body za těžkých podmínek jsou důležité, snad to ukázalo naši sílu,“ přiznal domácí trenér Václav Strádal.

Libouchec – Rumburk 5:4 (3:3)

B: Kabát 3, Černohorský 2 – Demeter, Chlada, Kolár, Šebora (PK). R: Materna. ŽK: 3:3. Diváci: 60.

Rumburk: Krajčovič (46. Zima) – Trégr, Pokorný (28. Vyskočil), Chlan, Matulík – Šebora (83. Bartoš), Pilko, Dinh (46. Bandas), Demeter – Kolár, Chlada.