Ale hned první kolo v novém ročníku ukázalo, že by tenhle strašák mohl zmizet. „Byli jsme lepší a zaslouženě vyhráli. Po vyrovnání nás domácí zatlačili," přiznal benešovský trenér Jan Polanský, který měl v základní sestavě čtyři nové hráče.

Když už to vypadalo na remízu, tak hosté udeřili v závěru. V 88. minutě se prosadil Malý a v nastaveném čase dorazil Čechii Brom. Mimochodem se trefily letní posily. „A to nám ještě čtyři hráči chyběli. Mám pocit, že ke konci na tom kluci byli lépe s fyzičkou, přeci jen jsme měli mladší mužstvo. Za tři body jsme rádi," dodal na závěr Polanský.

„Po celou dobu utkání se hrál vyrovnaný fotbal se šancemi na obou stranách, bohužel jsme obdrželi rozhodující branku pět minut před koncem utkání. Prohra nás mrzí, ale nespokojeni být nemusíme. Nejlepším hráčem na place byl brankář Benešova," přiznal trenér domácích Martin Petružálek.

Hor. Podluží - Benešov n. Pl. 1:3 (0:0)

B: Bandas (PK) - Pařízek, Malý, Brom. R: Vlk. ŽK: 3:3, 70 diváků.

Podluží: Hoffmann - Sobota, Peleška, Riedel, Drátovník - Chaloupecký (67. Hermann), Bulejko, Fučík (69. Hanykýř), Boštík (55. Bužík) - Galata (46. Kovač), Bandas.

Benešov: Minařík - Hnízdo, Pařízek, Mottl, Kropáč - Brom, R. Horvát, Kolář, Malý - P. Horvát, Polanský ml. (86. Jäger).