„Spokojenost je samozřejmě na místě. Z mého pohledu tam jsou samé kladné poznatky," pochvaloval si děčínský trenér Pavel Horáček.

Po čtvrt hodině hry otevřel skóre zápasu Michalec, který se prosadil po rohovém kopu. V 27. minutě vysunul Murdych Drahoňovského a ten si mezi třemi obránci poradil. Hosté se blýskli gólově pouze jednou, když využili nedůrazu stopera Horáčka.

Po přestávce stříleli branky pouze hráči Junioru. „Hráli jsme opravdu dobře, což se projevilo na konečném výsledku. Pochvalu zaslouží bez výjimky celý tým, včetně střídajícího Lhotáka," pokračoval v hodnocení Horáček, který měl na střídání pouze již zmiňovaného Lhotáka.

Ve druhé půli se tentokráte prosadili jedni z nejmladších. Horák v 62. minutě prošel do vápna a Beneš dával do prázdné branky. Za šest minut zakombinoval Murdych s Gaherem a druhý jmenovaný zvýšil už na 4:1. Skóre uzavřel v 78. minutě Šmalcl, který po pasu Stacha pohodlně přehodil střekovského gólmana. „Byl to výkon, který bych si představoval do budoucna," zasnil se děčínský kouč.

Ten je s končící zimní přípravou spokojený. „Máme výborné podmínky, trénovat můžeme díky umělé trávě a osvětlení za každého počasí a v jakoukoliv hodinu. Každý týden jsme hráli přípravný zápas. Za mě dobré," pousmál se Horáček, který vzápětí dodal: „Na svého posledního soupeře v přípravě čekáme. Vedoucí týmu pan Tyl má něco rozjednané. Je to složitější, když už o víkendu třeba začíná krajský přebor."

FK Junior Děčín – TJ Střekov 5:1 (2:1)
Branky domácích: Michalec, Drahoňovský, Beneš, Gaher, Šmalcl.
J. Děčín: Stejskal – Beneš, Horáček, Michalec, Stach - Bílek, Gaher, Drahoňovský, Šmacl - Horák, Murdych. Střídal: Lhoták.