„Výtečný začátek a zodpovědná hra po celé utkání nám přinesla nečekané tři body a výrazné posílení nadějí k vytoužené záchraně, k čemuž chybí již jen maličký krůček v posledních čtyřech zápasech," zdůraznil vilémovský manažer Libor Sklenář. Ten tak dostal od svého týmu parádní dárek k narozeninám. „Po zápase se šlo tančit a slavit do naší Lodovny," usmíval se manažer Vilémova.

Domácím nadmíru vyšel vstup do utkání. Po čtvrt hodině totiž vedli 2:0, hrdinou prvních patnácti minut byl Aleš Vavroušek, který obstaral oba góly. „Nejprve se prosadil hlavou po centru Kučery. Po patnácti minutách pak vykouzlil nečekanou, ale parádní ránu do šibenice," vzpomínal Sklenář.
Domácí měli i další šance, další gól ale do přestávky nepřidali. „Škoda, mohlo být rozhodnuto," zalitoval vilémovský šéf.

Po změně stran se Vilémov soustředil na defenzivu. Krupka měla místy více ze hry, v koncovce se ale neprosadila. Domácí spolehlivě zachytal brankář Vaňák, který se parádně zaskvěl při čisté gólovce Cajthamla. „V tu dobu jsme hráli na brejky. A jeden jsme proměnili. Kučera utekl, nabil Havlovi, který svou dělovkou rozhodl," pochvaloval si Sklenář.

Vilémov poskočil na jedenácté místo, poslední dva týmy už na něj ztrácejí osm, respektive devět bodů. Vyhráno ale tým z Děčínska nemá. V dalším kole ho čeká další důležité utkání, jelikož nastoupí na půdě Neštěmic. Ty mají v poslední době parádní formu.

Stap Vilémov – TJ Krupka 3:0 (2:0)

B: Vavroušek 2, Havel. R: Klimpl. ŽK: 2:2. Diváci: 150.

Vilémov: Vaňák – Krasnický, Jirchář, Kurel st., Kopřiva – Čurgali, Havel, Kučera, Jindřich (67. Kurel ml.) – Vavroušek, Čonka (87. Stiller)