Kromě toho, že udrželi prvenství v tabulce zimního turnaje „O pohár města Děčín“ dali hráči Junioru Děčín v sobotním duelu s FK Jílové svému trenérovi Pavlu Horáčkovi krásný dárek k jeho padesátinám, které oslavil v uplynulém týdnu. Dodatečně blahopřejeme.

Junior Děčín – Jílové 5:2 (1:1)


„Domácí“ na svého soupeře vlétli jako uragán a Jílové se v úvodu nestačilo divit, co že se to v jejich vápně děje. Junior však výraznou převahu dokázal využít jen jednou, a to ve 4. minutě Horkým. Pak se přece jen hra začala trochu vyrovnávat a jílovskému týmu se díky pohotovosti Richtra podařilo do přestávky vyrovnat.

V prvních pěti minutách druhé půle se trafili jak domácí tak i hosté. Nejprve dal druhý gól Junioru z penalty nařízené za faul na Horkého Bárta, aby za tři minuty vyrovnal hlavou po trestném kopu Just. Pak už ale padaly góly jen do jílovské sítě. Nerjprve strhl vedení na stranu děčínského týmu nechytatelnou ranou bez přípravy Veselý, jedenáct minut před koncem přidal čtvrtý gól po rychlém útoku Betyár a vše završil skvěle provedeným trestným kopem v 87. minutě Folprecht. „Moc klukům děkuji, dnes hráli tak jak bychom si to představovali. Opravdu jsem dnes hodně spokojený,“ neskrýval obrovskou radost trenér Junioru a oslavenec Pavel Horáček.

Branky: 4. Horký, 47. Bárta z PK, 54. Veselý, 79. Betyár, 87. Folprecht – 38. Richtr, 50. Just. 100 diváků, řídil Tyl.

Junior Děčín: Stejskal (46. Ullrych) – Horký, Jirásek, Veselý, Florián, Hloušek, Bárta, Mataj, Svoboda, Betyár, Majerik. Střídali: Rada, Janda, Folprecht.
FK Jílové: Pekař – Pivoňka, Michl, Knotek, Dusill, Huček, Andok, Rangl, Ženíšek, Just, Richtr. Střídali: Husník, Jan Kulhánek, Fišer.