Skupina A zimního fotbalového turnaje „O pohár města Děčína“ pokračovala v sobotu na umělé trávě městského stadionu druhým kolem.
To bylo rozděleno do dvou dnů, když duel Česká Kamenice – Teplice dor. (1:6) byl předehrán již ve čtvrtek (výsledek jsme vám přinesli již v sobotu).
Ve druhém kole potvrdily Junior Děčín a Jiskra Modrá dobrou formu a své soupeře celkem jednoznačně porazily. Papírový favorit Řezuz Děčín však zaváhal, když nedokázal dobře bránícímu Jílovému vstřelit ani jeden gól.

Junior Děčín – Rumburk 3:1 (1:1)

Rumburští fotbalisté předvedli přece jen už lepší výkon než v prvním utkání s Řezuz Děčín (12:1), na rozjetý Junior ale nestačili a po vyrovnané první půli odešli poraženi. Branky: Betyár, Veselý, Bárta – Škyta. Rozhodoval Trégr. Junior: Ulrych – Horký, Jirásek, Veselý, Florián, Jak. Hloušek, Bárta, Svoboda, Tyl, Betyár, Majerik. Střídali: Janda, Raba. Rumburk: Štěpán – Vyskočil Adamec, Pilko, Pokorný, Farkaš, Hanykýř, Škyta, Přibal, Chlada, Bartůněk. Střídali: Hroděj, Moravec.

Jiskra Modrá – Skalice 4:1 (2:1)

První gól sice v úvodu vsítili hosté zásluhou Holuba, ovšem po delším rozjezdu zcela ovládla zhruba od 20. minuty Jiskra, která nasázela soupeři čtyři góly a to ještě spoustu šancí neproměnila.

Branky: L. Sýkora, Fichtner, J. Sýkora, Jiří Štercl – J. Holub. Rozhodčí Baum.
Modrá: Andok – Jiří Štercl, Z. Kosejk, J. Kosejk, Klínský, Josef Štercl, Cerman, Fichtner, Dědič , Novák, L. Sýkora. Střídal J. Sýkora.

Jílové – Řezuz Děčín 0:0

Prvních dvacet minut se hrálo jen na jednu branku, a to na tu jílovskou. Řezníci si ale s pozornou obranou soupeře nevěděli rady a postupně jejich tlak ochaboval. Ve druhé půli pak už byl duel celkem vyrovnaný, alespoň na šance. Oba brankáři ale byli pozorní a žádnou střelu za svá záda nepustili. V ne příliš pohledném utkání se tak zrodila bezbranková remíza. Řezuz Děčín: Mikel – Ovečka, Nagy, Hubený, Žáček, Kováč, Žák, Hoffman, Wenzel, Matoušek, Dvořák. Střídali: Stejskal, Vlasák, Jirchář, Marguš. Jílové: Pekař – Pivoňka, Knotek, R. Rangl, Dusil, Andok, Fišer, Ženíšek, Richtr, Barilla, Just. Střídali: Huček, Jan Kulhánek. Řídil Florián.