Na nedávno dokončené umělé trávě na děčínském městském stadionu se v lednu „dveře netrhnou.“

Mimo mnoha jednorázových přípravných zápasů, o kterých vás budeme vždy včas informovat, se zde totiž budou v zimních měsících roku 2008 konat hned dva zimní fotbalové turnaje (bližší informace uvádíme na straně 20) a obě skupiny už znají svůj podrobný program.

Skupina A

1. kolo – 19 .1.: Modrá - Teplice (10.00), Skalice - Jílové (12.00), Řezuz Děčín - Rumburk (14.00), Junior Děčín - Č. Kamenice (16.00).

2. kolo – 26. 1.: Rumburk - Junior (10.00), Teplice - Č. Kamenice (12.00), Modrá - Skalice (14.00), Jílové - Řezuz (16.00).

3. kolo – 2. 2.: Č. Kamenice - Rumburk (10.00). Řezuz Děčín – Modrá (12.00). Junior Děčín – Jílové (14.00). Skalice - Teplice (16.00).

4.kolo – 9. 2.: Řezuz Děčín – Skalice (10.00), Modrá - Junior Děčín (12.00). Rumburk - Teplice (14.00). Jílové - Č. Kamenice (16.00).

5.kolo – 16. 2.: Č. Kam. - Modrá (10.00. Rumburk - Jílové (12.00). Teplice - Řezuz (14.00). J. Děčín - Skalice (16.00).

6. kolo – 23. 2.: Jílové - Teplice (10.00). Skalice - Č. Kamenice (12.00). Junior Děčín - Řezuz Děčín (14.00). Modrá - Rumburk (16.00).

7. kolo – 1. 3.: Rumburk - Skalice (10.00). Teplice - Junior Děčín (12.00). Modrá - Jílové (14.00). Č. Kamenice - Řezuz Děčín (16.00).

Skupina B

1. kolo – 27. 1.: Březiny - Benešov (10.00), Heřmanov - Povrly (12.00), Černiv - Malšovice (14.00), Union Děčín - Junior Děčín dor. (16.0).

2. kolo – 3. 2.: Malšovice - Union Děčín (10.00), Benešov - Junior Děčín dor. (12.00), Březiny - Heřmanov (14.00), Povrly - Černiv (16.00).

3. kolo – 10. 2.: Junior dor. - Malšovice (10.00), Černiv - Březiny (12.00), Union - Povrly (14.00), Heřm. - Beneš. (16.00).

4. kolo – 17. 2.: Černiv - Heřmanov (10.00), Březiny - Union Děčín (12.00), Malšovice - Benešov (14.00), Povrly - Junior Děčín dor. (16.00).

5. kolo – 24. 2.: Junior Děčín dor. - Březiny (10.00), Malšovice - Povrly (12.00), Benešov - Černiv (14.00), Union Děčín - Heřmanov (16.00).

6. kolo – 2. 3.: Povrly - Benešov (10.00), Heřmanov - Junior Děčín dor. (12.00), Union Děččín - Černiv (14.00), Březiny - Malšovice (16.00).

7. kolo – 9. 3.: Malš. - Heřm. (10.00), Benešov - Union (12.00), Březiny - Povrly (14.00), Junior dor. - Černiv (16.00).