V posledním podzimním třetiligovém vystoupení hostil Slovan Varnsdorf na své umělé trávě béčko sešívaných.

Varnsdorf – Slavia Praha B

1:0 (0:0)


Postavení hostů v tabulce je špatné a bojovali zejména v první půli o nějaký ten bod k vylepšení pozic. Výkon domácích po změně stran si však výhru zasloužil. Ti nastoupili bez jmenovců L. Macha (trest za ČK) a R. Macha (stop za čtyři žluté), hrát již však mohl v minulých kolech potrestaný kanonýr Ladislav Grubhoffer a ten duel rozhodl.

Varnsdorf měl celý zápas převahu a vytvářel si jednu šanci za druhou, na gól se ale muselo čekat až do 85. minuty. To se po dalším obléhání branky soupeře kolem pokutového území dostal balón za vápnem ke Grubhofferovi a ten prostřelil hradbu těl přízemní střelou k tyči, po které se Hanuš marně natahoval. Slovan si tak připsal třetí výhru v řadě a při několika odložených zápasech ČFL to vypadá, že bude přezimovat na třetí nebo čtvrté příčce tabulky.

„Znovu říkám, že naše utkání jsou horory na pokračování. Krom jasně vyhraného zápasu v Blšanech jsme za mé podzimní přítomnosti na lavičce v ostatních vyhráli vždy o branku a ve Varech sice o gól prohráli, ale tam to dlouho bylo alespoň na remízu. Mančaft si určitě zaslouží poděkování za bojovnost,“ pronesl trenér Slovanu Josef Hloušek.

Branka: 86. Grubhoffer. Rohy 11:6. ŽK Holeček - Necid. 250 diváků. Rozhodčí Moník.
Varnsdorf: Macháček - Kubeš, Rezek, Svojtka, Sháněl - Fikejz (82.Jelen), Jakubovič, Obajdin, Jordák (64. Stehlík) - Grubhoffer, Holeček (46. Vaško).