Spousta fotbalistů z děčínského regionu už si týden užívá zaslouženou zimní dovolenou, českokameničtí hráči ale mohli pro tento rok pověsit kopačky na hřebík až v sobotu večer.

Na programu totiž měli odložené utkání posledního podzimního kola I. A třídy ve které se střetli s Milešovem.

Č. Kamenice – Milešov 1:6 (0:2)

Pro svou podzimní derniéru museli vzít za vděk novoborskou umělou trávou, neboť je jejich hřiště nadále ke hře zvané fotbal nezpůsobilé.

O osudu utkání se prakticky rozhodlo už v úvodních sedmi minutách. „Hned na začátklu jsme svým nedůrazem ve vápně dovolili soupeři dvakrát skórovat a to mělo na další vývoj samozřejmě velký vliv,“ procedil mezi zuby českokamenický trenér Josef Rákosník.

Do druhé půle nastoupili „domácí“ s cílem pokusit se něco s výsledkem udělat, ovšem znovu se jim nepodařil vstup. „Krátce po začátku druhé části jsme „vymysleli“ hloupou penaltu a to byla definitní tečka. Pak už si to soupeř v klidu pohlídal. Přes zimu nás čeká hodně práce,“ dodal ještě Rákosník. Za českokamenický tým zaznamenal čestný úspěch Jindřich Šimek, který se trefil za stavu 0:4.

Česká Kamenice: Němec – Čvančara (46. Malec), Král, Mach, Švanda – Čureja, Mitruška, P. Vaněk (75. Dvořák), Pillár (46. Jind. Šimek) – Jak. Šimek, Jírava. Před 50 diváky řídil Urban.