Heřmanovští fotbalisté zajížděli k dohrávce odloženého posledního podzimního utkání I. B třídy na hřiště s umělou trávou na ústeckém Kameném vrchu, kde jako domácí přivítali celek Chabařovic.

Heřmanov – Chabařovice 1:4 (0:2)

Podzimní derniéra se ale heřmanovským příliš nepovedla a začalo to už v šesté minutě, ve které rozhodčí nařídil přísný poklutový kop a Chabařovice se ujaly vedení. “Kritizovat rozhodčího nebudu, ale na nás měl určitě přísnější meřítko,“ poznamenal heřmanovský trenér František David. Poté už byla hra vyrovnaná, s tím, že si „domácí“ začali vytvářet převahu. „Do přestávky jsme měli tři vyložené šance, ale nedokázali jsme je proměnit a v poslední minutě přišel trest po naší hrubé chybě v podobě gólu do šatny,“ pokračoval David.

Přísnější měřítko rozhodčího se projevilo i v 62. minutě, kdy hlavní arbitr vyloučil heřmanovského Sluku. Oslabení ale paradoxně „domácí“ tým nabudilo a jiskřičku naděje vykřesal v 73. minutě Rojko, který snížil na 1:2. „Pak jsme si vyvořili velký tlak a měli i čtyři obrovské šance včetně nastřeleného břevna Čapkem, branku jsme ale nedali a jak už to ve fotbale bývá, v době největšího náporu jsme ikasovali do otevřené obrany,“ dodal ještě heřmanovský trenér. Chabařovice se pak trefily ještě jednou a stanovily tak konečný účet zápasu na tříbrankový rozdíl.

Heřmanov: Popsíchal – Rangl, Čapek, Znamínko, Drobůl – Šturm, Slánský, Rojko, Kolárik – Horváth, Sluka. Trenér František David.

Před 50 diváky řídil Richtr ml.