V něm hostil Rumburk celek z nedalekého Šluknova.
Rumburk – Šluknov
1:2 (0:0)
Kvůli nepřízni počasí se derby odehrálo na umělé trávě ve Varnsdorfu. Po úvodním oťukávání zahrozil v 11. minutě po přihrávce Kovaříka „domácí“ Chlada, ale jeho střela byla zblokována. O chvíli později ztratil na půlce Hanykýř míč, hosté podnikli brejk, ale Baloun ve výhodné pozici netrefil. Ve 26. minutě se vydal k sólu z vlastní poloviny Michalina, nakonec z toho byl jen roh. V závěru poločasu zahrozil nejprve z přímého kopu Mlejnek a poté předvedli Rumburští překrásnou kombinaci na jeden dotek, po které šel sám na brankáře Chlada, ale místo střely volil ještě nepřesnou přihrávku na Vajdu. Na druhé straně pak ještě málem platilo ,,nedáš – dostaneš,“ ovšem Baloun minul branku.
Ihned po obrátce vytáhl Mlejnkovu dělovku na roh hostující brankář Bednář. V 62. minutě však udeřilo na druhé straně, Kovařík přišel na půlce o balón, hosté toho využili k přímočaré akci, na jejímž konci byl Baloun a jeho střela z dvaceti metrů do šibenice - 0:1. Poté domácí vrhli všechny síly do útoku, ale Vajda ani Adamec nebyli úspěšní. Vyrovnání přišlo v 80. minutě, kdy se po centru Vajdy hlavou nemýlil Chlada - 1:1. Rumburk nadále pokračoval v aktivní hře, ale v 89. uzavřel účet zápasu po chybě obrany Jírův - 1:2. Pak už si Plaston velmi cennou výhru uhlídal.
„Větší aktivitu jsme předvedli až po inkasovaném gólu a podařilo se nám vyrovnat. V závěru jsme ale nereagovali na dlouhý míč z padesáti metrů, po kterém jsme inkasovali, to nechápu,“ zlobil se trenér Rumburku Pavel Hradiský.
Branky: 80. Chlada – 62. Baloun, 89. Jírův.ŽK 3:5. Před 60 diváky řídil Sejkora.
Rumburk: Štěpán - P. Pilko (76. Adamec), Posnar, Škvor, Michalina - Hroděj, Mlejnek, Kovařík, Vajda - Hanykýř (61. Hostaš), Chlada.
Šluknov: Bednář – Holešovský, Kulhavý, Horák – Tillner – Jírův, Kirchner, Blažek, Štěpánek – Baloun, Hajduk. Střídali: Baulovič a Luft.