Na netradičním hřišti a v netradiční čas si fotbalisté Stap Tratecu Vilémov zajistili o víkendu titul půlmistra v přeboru Ústeckého kraje.
Vilémov – Žatec
6:1 (4:0)
Pomohla jim k tomu sobotní dopolední výhra na umělé trávě ve Varnsdorfu nad nevýrazným Žatcem a remíza děčínských řezníků v Kadani.
Zápas s nováčkem soutěže připomínal místy hon na lišku a od první minuty bylo jasné, že se bude hrát jen o skóre pro „domácí“ tým. Hosté přijeli jen s jedenácti lidmi, z nichž deset málokdy opustilo obrannou zónu a jeden byl trochu vysunut pro případ eventuálního brejku. Úvodní čtvrthodinka byla pro hosty jasným signálem kdo bude pánem na hřišti a po třech rychlých brankách (Kotiš, Čuda, T. Jägr) v jejich síti se již zápas jen dohrával, protože domácí nechtěli riskovat zranění a hosté bránili zuby nehty.
Diváci, kterých se i přes nepřízeň počasí a ne příliš vhodný čas, sešlo vcelku dost, byli spokojeni s výsledkem, ale soupeř skutečně příliš neprověřil kvality domácího mužstva. Když komentátor ohlásil, že Děčín v Kadani jen remizoval 0:0 všem bylo okamžitě veseleji, protože se dočkali společně s hráči na konci utkání oslav dalšího historického úspěchu, když se stal Vilémov půlmistrem v Krajském přeboru s neuvěřitelným ziskem třiceti pěti bodů, když po dvou prohraných úvodních zápasech pak třináctkrát za sebou dokázal bodovat.
Branky: 8. a 39. Kotiš, 11. Čuda, 14. T. Jägr, 74. Kurel, 79. Petr Svoboda – 57. Klíma. ŽK 3:1. 110 diváků, řídil Dufek.
Stap Tratec Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, Špinka – Čuda, T. Jägr, Svoboda Pavel (46. Svoboda Petr), Gabriel, Lehrl (46. R. Vichterey) - Kotiš (55. Kessler), Kurel.