Sobotním soupeřem fotbalistů Stap Tratecu Vilémov byl zatím po Děčínu nejkvalitnější tým, který se na vilémovském pažitu v letošní podzimní části Krajského přeboru objevil.
Vilémov – Oldřichov
2:0 (0:0)
Utkání začalo o dvacet minut později z důvodu pozdního příjezdu rozhodčích a poruše počítače, takže nebylo možno včas zajistit vytištění zápisu. Nakonec se to podařilo a bylo vše v pořádku. Hosté hráli velice dobře v obranné činnosti, do které se do první obdržené branky zapojovali prakticky všichni hráči a domácím dělalo problémy dostat se do vyložených šancí. První půle, ve které se příliš šancí neurodilo, skončila po zásluze plichtou.
Druhá půle byla ve znamení velkého náporu domácích, ale i hosté podnikali velmi nebezpečné protiútoky, ze kterých dokonce jednou nastřelili i tyčku. Domácí dali Hykou pěknou vedoucí branku, hosté museli otevřít hru a to byla voda na rozjetý mlýn domácích, kteří pak mohli ještě z dalších obrovských šancí minimálně třikrát skórovat. Podařilo se jim to však již jen jednou, ale i přesto byli domácí hráči, funkcionáři a hlavně fanoušci s výsledkem nad míru spokojeni.
Branky: 60. Hyka, 84. T. Jägr. ŽK 2:2. Před 210 diváky řídil P. Černý.
Stap Tratec Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, Špinka – Kotiš, T. Jägr, Svoboda Pavel, Gabriel (37. Hejl), Lehrl - Čuda (73. Vichterey R.), Kurel (84. Svoboda Petr), Trenér M. Suchomel.