S cílem získat dvě výhry na vlastním hřišti vstupoval do minulého týdne fotbalový Stap Tratec Vilémov.
Ten měl ve fotbalovém přeboru Ústeckého kraje na programu středeční dohrávku s Bílinou a poté sobotní duel se Soběchleby. Oba duely pak zvládl s velkou bravurou, čímž dokázal stoupající formu, jak herní, tak konečně i střeleckou. V obou zápasech totiž nastřílel svým soupeřům neuvěřitelných šestnáct branek. Stanovený týdenní úkol tedy vilémovští fotbalisté splnili na podtrženou jedničku.
Vilémov – Soběchleby
9:1 (5:0)
Na první gól se čekalo do 24. minuty, kdy se levačkou trefil Svoboda. Pak už se domácí uklidnili a spustili brankostroj. Do přestávky se postupně trefili T. Jägr z penalty za faul na Lehrla, Lehrl dorážkou, Kotiš po přiťuknutí Lehrla a Šmalcl z druhé penalty, která byla nařízena za ruku hostujícího obránce ve vápně.
Do druhé části domácí tým vystřídal, na jeho galakoncertu se to ale neprojevilo. Dal sice méně branek než v první půli, ale zápas dovedl v exhibičním tempu do vítězného konce. Šestý gól přidal R. Vichterey, sedmý zásah si připsal Kurel a osmý gól dal opět R. Vichterey, který tak odčinil výpadek při neproměnění penalty několik minut předtím. Pak zaznamenali čestný úspěch i hosté, kteří v 81. minutě upravili Doležalem na 8:1. Poslední slovo si ale vzal Kurel, jenž hlavou stanovil konečný účet zápasu.
Branky: 24. Svoboda, T. Jägr z PK, 37. Lehrl, 43. Kotiš, 45. Šmalcl z PK, 58. a 75. R. Vichterey, 62. a 90. Kurel – 81. Doležal. ŽK 0:4. Před 190 diváky řídil Holakovský.
Stap Tratec Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, Špinka – Hejl (46. Svoboda Petr), T. Jägr, Svoboda, Kotiš, Lehrl (55. Kessler) - Čuda (46. Kurel), R. Vichterey. Trenér M. Suchomel.