S jasným cílem vyhrát a konečně získat tři body odjížděl nováček fotbalové I. A třídy Ústeckého kraje Junior Děčín k utkání čtvrtého kola do Chlumce.
Ani jeden ze soupeřů nezískal do víkendu žádný bod. Více se přece jen věřilo Junioru Děčín, který v předchozích zápasech nepodával zase až tak špatné výkony, nedokázal však dávat góly. Střeleckou formu si asi nechával až do Chlumce. Ten se potýká s velkými problémy, doposud od každého soupeře inkasoval velký příděl a nejinak tomu bylo i ve čtvrtém kole.
Chlumec - Junior Děčín
2:8 (2:3)
Hosté měli od začátku utkání převahu a mohli jít do vedení, ale Janda a Horký své šance nevyužili. Naopak domácí využili nedůrazu v obraně Junioru a šli překvapivě do vedení. Děčínští zvýšili důraz a během dvaceti minut otočili třemi góly výsledek ve svůj prospěch. Dvě branky dal Janda a jednu Horký. Před přestávkou byla obrana Děčína znovu nedůrazná a Chlumec snížil na poločasových 2:3.
Po bouřlivé přestávce v kabině hostů nastoupil Junior do druhé půle jako vyměněný. Začal rychle kombinovat , byl v pohybu a nastřílel domácím dalších pět pohledných branek a připsal si tak premiérové tři body v soutěži.
Branky: Malinovský 2 – Horký 3, Janda 3, Bárta, Folprecht.
Junior Děčín: Topolančin ( 65. Stejskal) - Hloušek Jakub, Folprecht, Veselý, Jirásek (46. Oršula) - Čapek, Svoboda (28. Majerik), Bárta, Tyl - Horký, Janda. Trenér P. Horáček, asistent P. Nutr.