Do třetího kola fotbalové I. B třídy Ústeckého kraje zasáhla také pětice z děčínského regionu.
Ze všech tří bodů se tentokrát radoval pouze Heřmanov, který se konečně sešel kompletní. Odnesla to Čechie Horní Podluží, která doma dostala šest branek. Pět z nich vstřelil pohotový Stehlík.
Jeden bod za domácí remízu s Mojžířem brala ještě Krásná Lípa. Ostatní týmy odešly z bojů poraženy.
H. Podluží – Heřmanov
1:6 (1:4)
„Už jsme byli konečně na devadesát procent kompletní a to se projevilo. Úspěch slavila bojovnost celého mančaftu a střelecké dispozice Stehlíka, který dal pět branek. Důležité také bylo, že jsme proměnili šance v úvodu zápasu,“ poznamenal spokojeně trenér Heřmanova František David. Sekretář Horního Podluží Karel Hanykýř jen dodal: „Co k tomu říci, prostě jsme měli den blbec. Během prvních osmnácti minut jsme dostali tři góly a bylo po zápase. V dalším průběhu jsme navíc své příležitosti nedokázali proměnit.“
Branky: Rašín – Stehlík 5, Piálek. ŽK 2:2. Před 80 diváky řidl Beneš.
H. Podluží: Břeň – Petružálek, Hanzalík, Novák, Čech – Bulejko, Hermann, Sobota, Novotný – Rašín, Drátovník. Střídali: Chaloupecký, Riedel, Vavrinec.
Heřmanov: Pospíchal – Kolárik, Čapek, Znamínko, R. Slánský – Šturm, Horváth, Rojko, Piálek – Stehlík, Sluka.
Krásná Lípa – Mojžíř
2:2 (2:2)
„V deváté minutě jsme vedli dva nula a vypadalo to velmi dobře. Zhruba od dvacáté minuty ale začali přebírat iniciativu hosté, kterým se podařilo do přestávky vyrovnat. Po obrátce to bylo vcelku vyrovnané, i když měli hosté více šancí. Gól už ale nepadl,“ prozradil něco o zápase sekretář domácích Miroslav Rýsler.
Branky: Smržík, Kafka – Ondrka, Vitásek. ŽK 2:4. Před pěknou návštěvou 130 diváků řídil Beneš.
Kr. Lípa: Vaněk – Grabka, Pešír, R. Dvořák, Marhodl – Mochlár, Roubíček, Dragoun, Stankovič – Kafka, Smržík. Střídali: Herák, Novák.
Chuderov - Březiny
4:3 (1:0)
Hosté chtěli v utkání plně bodovat, ale v první půli se trefili do černého domácí. Po obrátce se Březinám podařilo vývoj dokonale otočit a vedly 3:1. Takový stav byl ještě v 85. minutě, jenže pak hosté doslova zkolabovali, dostali tři branky a odešli poraženi.
Branky: Lučka 2, Borovec, Jarošík – Pařez, Ferko, vlastní. ŽK 2:3. Před 309 diváky řídil Krejcar.
Březiny: Beneš – V. Hloušek, Pařez, Saska, R. Culek, Husák, Drahoňovský, Čepelka, Vašák, Wirkner, Ferko. Střídali: Znamínko, Světelský.
Liběšice – Union Děčín
4:0 (1:0)
„Hrajeme špatně dozadu. V utkání jsme měli více ze hry, přesto jsme prohráli čtyři nula a mohlo to být klidně i více. Děláme až školácké chyby v obraně, to se musí změnit,“ čertil se trenér Unionu Jan Schmeiler st.
Branky: Rathanous, Nepovím, Feichtner, Vlk. ŽK 3:3. ČK 1:0. Před 80 diváky řídil Matějka.
Union Děčín: Schmeiler – Fojt, Sadílek, P. Murdych, Znojemský – Hošek, Hanus, Miško, Pulda – Malec, Šporer. Střídali: Šorm, Mitro.