Zajímavou bilancí z uplynulých pěti kol České fotbalové ligy se mohou pochlubit hráči Slovanu Varnsdorf. Ve dvou domácích zápasech získali za výhry plných šest bodů, ve třech zápasech venku s rezervami prvoligových týmů vždy remizovali. Naposledy v sobotu dopoledne na hřišti v Českém Dubu, kde bezbrankově plichtili s béčkem Jablonce n. N.. Bilance to není na první pohled vůbec špatná, ale na tým, který chce pomýšlet na nejvyšší příčky tabulky s případným postupem, to není zase úplně to pravé ořechové.
Jablonec B – Varnsdorf
0:0
Hosté už chtěli konečně prolomit remízovou bilanci ze zápasů venku a také soupeři oplatit domácí prohru z úvodu jarní části sezony v poměru 0:3. Výkon, zejména v první půli, tomu nasvědčoval, ale nakonec se oba soupeři rozešli smírně.
Varnsdorf začal svižně a už v 8. minutě Svoboda placírkou z dobrého centru mířil mimo. Ve 26. minutě se uvolnil Grubhoffer na hranici šestnáctky a jeho střelu musel Bočok vyrážet na rohový kop. Z jeho rozehrání Svobodou mířil Sháněl hlavou jen do náruče jabloneckého strážce branky. O pět minut později se dostal do slibné příležitosti opět Grubhoffer, ale střela po zemi se stala znovu kořistí gólmana. Když pak v největší šanci první půle Grubhoffer nedosáhl jen o milimetry krátce před přestávkou na přizemní centr Fikejze, odcházelo se do kabin za bezbrankového stavu.
V druhé části byli aktivnějším celkem domácí, kteří se začali tlačit před bránu Slovanu, obrana Slovanu však pracovala bez chyb a jejich ataky odvracela. Postupem času však začal být zase nebezpečnější varnsdorfský celek, jenže Sháněl, Grubhoffer ani Svoboda své šance nevyužili. ŽK 0:1. 150 diváků. Sudí Tereba.
Varnsdorf: Macháček - Čapek, Rezek, Svojtka, Křemen - Fikejz, (72. R. Mach), Vrabec (84. Jakubovič), Svoboda, Sháněl, Vaško (86. Jordák) - Grubhoffer. Trenér Milan Šíp, asistent Z. Heinzel.