Vilémovský tým prožíval veleúspěšné období, když skončil v Krajském přeboru na druhém místě, vyhrál Krajský pohár, postoupil z předkola Poháru ČMFS přes Litvínov a v prvním kole dokonce v neděli udolal na penalty druholigové Ústí. Po hodech ale bývá půst, což se potvrdilo i v tomto případě. Domácí postavili všechny hráče, kteří nemají jistotu dostat se do užšího kádru a bohužel jejich nesehranost zřejmě udělala své. To ale nesnižuje velmi dobrý výkon ambiciózního Rumburku.
Vilémov – Rumburk
2:2 (2:1)
Po úvodní dvacetiminutovce, kdy domácí vedli 2:0 a vypadalo to po jasné převaze na bezproblémovou výhru, hosté z nenápadného útoku snížili a začali přebírat otěže zápasu do svých rukou.
Zvláště v druhé půli byli lepší hostující hráči, mnoho nechybělo a mohli překvapivě zvítězit. Nakonec se hostujícímu celku podařilo alespoň vyrovnat na zaslouženou remízu.
Po skončení utkání Vilémov zúžil kádr na devatenáct hráčů a na hostování pustil zatím – gólmana Bednáře, Kirchbergera a M.Vichtereye. Po sobotní generálce v České Lípě budou z kádru ještě zřejmě uvolněni jeden či dva další hráči.
Branky:
Kessler, M. Vichterey – Hroděj, Pilko. Před 1150 diváky řídila trojice: Bucký – Sabó, Koros. Rohy 6:6, střely 16:17.