V utkání šlo o hodně především hostům, kteří nutně potřebovali všechny tři body k záchraně soutěže, aniž by se museli ohlížet na ostatní zápasy. Jiskra figurovala před zápasem na třetí pozici a pokud by získala alespoň bod, tak by v letošním ročníku získala pomyslné bronzové medaile. To se ale nestalo. Hosté totiž předvedli daleko agresivnější pojetí hry, vyhrávali osobní souboje a měli větší vůli po výhře.

Jiskra Modrá – Litoměřice 1:3 (0:1)

Od začátku utkání se do útoku více hnali hosté, ovšem domácí v poklidu bránili a větší šance soupeři nedovolovali. Do ofenzívy se pak Jiskra moc nehnala, a tak ani ona neměla v první půli výraznější šanci. Velký vzruch přinesla v první půli pouze 32. minuta. To utekli hosté po křídle a k prudkému centru do vápna měl nejblíže zapomenutý Ivančo 0:1.
Úvod druhé části vyzněl lépe pro domácí, kteří si vytvořili tlak, ale dlouho chyběla finální přihrávka nebo přesnější zakončení. Až přišla 59. minuta, kdy Gusta Čapek přihrál přesně Antonínu Čapkovi, který zachoval v situaci tváří v tvář brankáři chladnou hlavu a jemným obloučkem vyrovnal na 1:1. To domácí posadilo do sedla a měli ještě několik možností skórovat, branku už ale nedali a přišel trest. V 75. minutě zahrávali hosté téměř od postranní čáry trestný kop a centrovaný míč proletěl až ke vzdálenější tyči domácí branky – 1:2. Definitvní podobu dala výsledku druhá minuta nastavení, ve které po rychlém brejku skóroval Dufek. „Co k tomu říci, hosté byli agresivnější a měli větší touhu po vítězství. Nám asi chyběla motivace,“ pronesl trochu zklamaně trenér Jiskry Petr Fridrich.
Branky: 59. Ant. Čapek – 32. Ivančo, 75. Hranička, 92. Dufek. ŽK 3:2. ČK 1:0 (Andok). Před 120 diváky řídil F.Černý.
Modrá: Jeřábek – Klínský, Z. Kosejk, J. Kosejk, Jiří Štercl – Cerman (54. Hoffman), Novák, Aug. Čapek, Andok – Ant. Čapek, L. Sýkora (66. Mokráček).