Jílové – Trmice 4:1 (3:0)

Již od samotného úvodního hvizdu bylo vidět, kdo je na hřišti pánem. Hosté působili odevzdaným dojmem, a tak na sebe ani první gól nenechal dlouho čekat.
Do vedení se dostali jílovští fotbalisté již ve třinácté minutě, kdy se v závěru před brankou nejlépe orientoval obránce Rangl a z kroku zamířil přesně – 1:0. Vzápětí domácí zvýšili zásluhou Hučka, jenž umístil míč chytře do protipohybu brankáře – 2:0. O odevzdanosti soupeře svědčila i třetí inkasovaná branka. Jílovský Ženíšek bez problémů přešel přes půl hřiště a jeho střela od tyče skončila za zády trmického brankáře – 3:0.
Po třetí brance bylo již prakticky o vítězi rozhodnuto. Do druhé půle hosté nastoupili s o trochu větším odhodláním a touhou po góle. Ta také přišla. po chybě domácí záložní řady získal míč trmický Šalda a snížil na 3:1.
Domácím branka ale nezpůsobila žádné větší starosti, hosté se na víc nezmohli. Suverénní výkon pečetil hlavou po rohovém kopu a centru Ženíška kanonýr Just.
„Útkání za parného počasí proběhlo v tréninkovém tempu. Hosté byli zcela odevzdaní, a tak jsme bez větších problémů dovedli zápas do vítězného konce,“ řekl po zápase jílovský asistent a vedoucí týmu Josef Werner.
Branky: Rangl, Huček, Ženíšek, Just – Šalda. Rozhodčí: Harenčák, ŽK: 0:1. 60 diváků.
Jílové: Pekař – Knotek, Rangl, Ženíšek, Husník – Vlk, Huček, Just, Richter – Kulhánek Jan, Kulhánek Luděk