Třetiligoví fotbalisté Slovanu Varnsdorf přivítali v posledním domácím utkání letošního ročníku ČFL celek Karlovy Vary – Dvory.
Pro varnsdorfské hráče to bylo dvojí loučení, neboť se nejen loučili s „domácím“ prostředím, ale zároveň také se šluknovským stadionem, neboť od podzimu už budou hrát na svém zrekonstruovaném stadionu ve varnsdorfské Kotlině.

Varnsdorf – K. Vary – Dvory 6:3 (4:0)

Už ve 4. minutě byl faulován ve vápně Jordák a nařízenou penaltu s přehledem proměnil Grubhoffer. V 9. minutě pak přenechal míč Fikejz Grubhofferovi, který křížnou střelou trefil tyč a do sítě jej dopravil Křemen. Skóre se pak opět měnilo ve 32. minutě, kdy Jordák z levé strany dával míč před bránu, hostující gólman jej v pádu vyrazil jen na kopačky Paryse a ten rezolutně pod břevno upravil na 3:0. Sudí nastavoval v první půli jednu minutu a přišla další branka. Osamocený Křemen si v šestnáctce zpracoval dobrý centr a z otočky propálil nešťastného brankaře hostí.
Hned po zahájení druhé půle unikl Jordák, byl faulován a kopala se opět penalta. K ní se postavil Křemen, umístěnou bombou nedal Četverikovi šanci a připsal si na své konto hattrick. Hra se poté vyrovnala, domácí povolili a inkasovali. Po hodině hry se uvolnil Vaněček přes Čapka, naservíroval přesný centr před bránu a Předota snížil na 5:1. V 71. minutě si hráči hostů před vápnem rychle narazili balón a stejný hráč umístěnou ranou k tyči opět skóroval. Slovan se dočkal v 81. minutě, kdy zvýšil Jordák vedení domácích přesnou střelou na 6:2. Poslední slovo však měli hráči Karlových Varů. V 89. minutě zahrávali rohový kop a tvrdou střelou prostřelil obranu i brankaře Vaňáka znovu Předota, který si tak připsal na své konto rovněž hattrick.
Branky: 9., 45. a 46. Křemen (třetí z PK, 4. Grubhoffer (PK), 32. Parys, 81. Jordák - 60., 71., a 89. Předota. ŽK 1:2. 450 diváků. Rozhodčí Šedivý.
Varnsdorf: Vaňák - Čapek (75. R. Mach), Vrabec, Svojtka, Zachariáš - Parys, Jakubovič, Křemen (90. Vaško), Fikejz (66. L. Mach) - Jordák, Grubhoffer. Trenér Josef Hloušek.