Vilémov – FK Litoměřice 3:0 (1:0)

Nutno říci, že litoměřičtí fotbalisté nechali na vilémovském trávníku velmi dobrý dojem a při troše štěstí mohli i bodovat, neboť v první půli byli dokonce aktivnější než domácí tým. Ten se ale přece jen ujal vedení. A to v 15. minutě, kdy Hyka poslal křižný pas do litoměřického vápna, Greňo sice míč minul, ale osamocený Svoboda jej dopravil do sítě – 1:0.
Ve druhé půli domácí poslali do hry opět tři hráče z lavičky a ti pomohli rozhýbat celé mužstvo a získat daleko více ze hry než v první půli. Hosté se snažili, ale ke konci utkání jim již chyběly síly a místo vyrovnání přišly další dvě branky domácích a to rozhodlo o výsledku zápasu. V 79. minutě nacentroval Hyka další míč do vápna hostí a tentokráte Lehrl bombou pod klacek zvýšil na 2:0. O tři minuty později vymyslel T. Jägr hezkou přihrávku, když ze strany přehodil vyběhnuvšího gólmana a Greňo střelou do prázdné branky stanovil konečné skóre utkání na - 3:0 pro domácí.
I přesto, že výsledek vypadá jednoznačně, byly Litoměřice zatím jedním z nejsilnějších soupeřů na domácí půdě Vilémova a nebýt skvělých výkonů náhradního gólmana Bednáře, zřejmě by výsledek tak hladký nebyl a mohlo dojít k velkému překvapení. Je proto s podivem, že toto mužstvo hraje jen o záchranu, neboť má určitě na víc, než na spodní polovinu tabulky.
Branky: 15. Svoboda, 79. Lehrl, 90. Greňo. ŽK 2:2. Před 160 diváky řídil Orálek.
Vilémov: Bednář – Hyka, Šmalcl, Hejl (72. J. Jägr) – Greňo, Vlk, T. Jägr, Svoboda (80. Kessler), Kotiš - Kurel (55. Lehrl), Čuda. Trenér Suchomel.