Na hosty zde čekalo velké překvapení v podobě nádherně připraveného trávníku, který je nyní asi nejlepší v soutěži.


Trmice- Šluknov 1:1 (0:0)Utkání začalo v dobrém tempu. Ukázal se v plné nahotě asi hlavní problém obou mužstev a to je proměňování šancí. Dobré kombinace se přelévaly na obou stranách, ovšem ve finální části to nikdy nedopadlo úspěchem. Nejblíže gólu byli nejprve domácí střelou do břevna a poté i hostující Čurgali, který trefil jen konstrukci branky.
Druhý poločas začal náporem Plastonu, který vyvrcholil po patnácti minutách gólem. Čurgali uličkou mezi obránci našel R. Vichtereye, který přesnou střelou ke vzdálenější tyči nedal brankáři šanci – 0:1. Šluknov se tímto gólem příliš uspokojil a přenechal iniciativu domácím. Trest přišel za další čtvrthodinu. Miko po centru ze strany překonal hlavou brankáře hostí 1:1. Závěr utkání byl hodně divoký. Tutové šance na obou stranách nebyly využity, a tak utkání skončilo spravedlivou remízou.
V posledním utkání bude Šluknov hostit Modlany a doufejme, že se rozloučí s diváky vítězstvím. Do nové sezóny se plánuje posílení týmu a boj o čelo tabulky.
Branky: Miko – R. Vichterey. ŽK 2:1. Před 30 diváky řídil Ilavskij.
Šluknov: Janda – Svačina, Hlavsa, Novotný, Tillner – R. Vichterey, Kirchner, Čurgali, Hauptman – M. Vichterey, Diviš. Střídal Blažek.