Fotbalový přebor Ústeckého kraje pokračoval dalším mistrovským kolem a Jiskra Modrá v něm ve svém velice pěkném areálku přivítala celek Štětí.

Modrá – Štětí 3:0 (1:0)

Domácí nastoupili po delší době v téměř ideální sestavě a z ryzího středopolaře Josefa Štercla se dokonce stal útočník. Šlo mu to ale velmi k duhu, neboť dal dvě branky svého týmu. O třetí zásah do černého se postaral nestárnoucí kanonýr Mokráček.
Utkání začala Jiskra ve velkém stylu a hned od začátku si vytvořila výraznou herní převahu. S tlakem začaly přicházet i šance, jenže v první půli byla branka hostů, až na jedinou vyjímku pro domácí střelce zakletá. V zahazování vyložených šancí se domácí doslova předháněli, vyčníval ale jeden, a to byl Andok, kterému to na straně zálohy také svědčilo. Jediný gólový zápis obstataral v 26. minutě po pěkné kombinaci téměř poloviny mužstva Josef Štercl. „V první půli jsme hráli vynikající fotbal s mnoha šancemi. Dá se říci, že jsme hráli podle představ, chybělo jen to lepší zakončení. Na začátku druhé půle to byla trochu křeč, ale po druhém gólu už hosté úplně odpadli a my zápas dovedli bez potíží do vítězného konce,“ řekl spokojeně trenér Jiskry Modrá Petr Fridrich.
Ve druhé části nejprve skóroval opět Josef Štercl, který proměnil penaltu nařízenou za ruku bránícího hráče v šestnáctce. To hosty zlomilo a Jiskra opět začala neproměňovat šance. Až musel na hřiště přijít kanonýr Mokráček, který čtyři minuty před koncem zakončil do prázdné branky pohlednou akci svých spoluhráčů.
Branky: 26. a 58. Josef Štercl (druhá z PK). 86. Mokráček.
Modrá: Jeřábek – Klínský, J. Kosejk, Z. Kosejk, Jiří Štercl – Cerman, Novák (75. Mokráček), Aug. Čapek, Andok – Ant. Čapek (46. L. Sýkora), Josef Štercl.