Česká Kamenice – Modlany 0:0


Domácí nastoupili do utkání s větším odhodláním a větší chutí po vítězství. První gólovou šanci taky měli právě českokameničtí. Sikora se ve vápně dostal k míči a z úhlu z malého vápna nastřelil pouze hostujícího gólmana. Domácí měli více ze hry. Následovala brzy další, vyloženě gólová šance, ale českokamenický útočník Maněna nenaložil s vyraženým míčem nejlépe a z penalty neumístil balón do prázdné branky. V další šanci téhož útočníka hostující gólman skvěle vychytal.
Domácí měli i v druhé půli více ze hry, ale brankově se neprosadili. Blízko k rozhodnutí měli v 75. minutě, kdy se jim podařilo nastřelit z rohového kopu tyč.
Bezděkovští zahrozili jen ojedinělými brejkovými akcemi, ale ani jednu se jim nepodařilo dotáhnout do brankového konce.
„Měli jsme blíže k vítězství, škoda, že se nám nepodařilo vstřelit alespoň jednu branku. na utkání bylo vidět, že se již blíží konec sezony, chyběla nám vyložená vůle po vítězství. Věřím, že v příštím zápase zlepšíme finální část a koncovku. Čeká nás totiž prestižní utkání s Rumburkem, a tak bychom chtěli sezonu zakončit vítězně,“ řekl po zápase trenér domácích Josef Rákosník.
Česká Kamenice: Vaněk Martin – Mach, Král, Marek, Baťka – Pillár, Mitruška, Šimek Jakub, Sikora – Maněna, Štádler
Střídali: Švanda, Vaněk Pavel, Šimek Jindra