Kr. přebor dorostu

Bílina – Varnsdorf 5:2 (0:1). St. dorost. Branky hostů: Svoboda, Rada z PK. Hosté zahodili několik dalších šancí a na vodou nasáklém terénu se nakonec prosadili domácí výsledkem, který neodpovídá postavení obou týmů v tabulce. „Starší dorost měl černý den a po třech vyložených šancích se mu jejich neproměnění ve druhé půli krutě vymstilo. Tam selhala obranná činnost ve středu pole, kde nás na těžkém terénu přehrávali dva menší, techničtí a velmi rychlí protihráči a přidá-li se k tomu „přízeň“ rozhodčích, je výsledek na světě. Hráči bojovali, ale první selhání už nedokázali odvrátit, zvláště po zbytečném vyloučení M. Nováka za urážku rozhodčích,“ řekl trenér varnsdorfské mládeže Jaroslav Zlata.
Bílina – Varnsdorf 1:3 (0:2). Góly hostů: Bandas 2, Mauder. „Mladší dorost po změnách v sestavě zvítězil, ale nepřesvědčil. Mužstvo táhne několik jedinců, kteří by již měli nastupovat pravidelně za starší. Na výhře krom střelců branek má svůj podíl i gólman Hadar, který zneškodnil i pokutový kop,“ řekl Zlata.

Kr. přebor žáků

Varnsdorf - Siad Most B 1:1 (0:0). St. žáci. Slovan vyrovnal pět minut před koncem z penalty, kterou proměnil Zadina. Hosté zápas podcenili a domácí mohli i vyhrát, ale koncovka byla žalostná.
Varnsdorf - Siad Most B 0:2 (0:2).