Šluknov-Bezděkov 1:3 (0:2)

První poločas začal Šluknov dobře, byl lepším mužstvem a vytvořil si i několik příležitostí. Udeřilo ale v silném dešti na druhé straně. Přísně nařízený pokutový kop proměnil Kouba 0:1. Do přestávky se hostům ještě podařilo zvýšit na 0:2, když Čížek nedal hlavou Jandovi šanci.
Snahu o snížení stavu brzo zabrzdil Holešovský, který se nechal za protesty vyloučit. Čížek poté pojistil vítězství hostů – 0:3. Po dvou žlutých kartách byl vyloučen Tillner a Šluknov tak dohrával o devíti. I tak se mu podařilo dát alespoň čestný úspěch, který dal M. Vichterey. „Stále stejný. Rozhoduje u nás prvních dvacet minut. Pokud nedáme gól, vždy inkasujeme laciný, který nás prakticky rozloží. Do nové sezóny musíme nutně posílit. Být tu jeden kvalitní střelec, tak diváci mohli být po dvaceti minutách spokojení,“ řekl kapitán Plastonu Z. Kirchner.
Branky: M. Vichterey – Kouba, Čížek 2.
Šluknov: Janda – A. Holešovský, Svačina, Tillner, Hlavsa – Moravec, Kirchner, R. Vichterey, Stelmaščuk – Čurgali, Diviš. Střídali: M. Vichterey, Hauptman, Lukáč.