Čtenářům se v tipování příliš nevedlo, fotbalové kolo přineslo totiž řadu pro mnohé překvapivých výsledků. Nejlépe si vedl Milan Kořínek z Dolní Poustevny, jemuž se podařilo správně uhodnout sedm utkání a připsat si tak jedenáct bodů.

Výsledky:

Nový Bor - Řezuz Děčín 1  
Jílové - Č. Kamenice 0  
Šluknov - Bezděkov 2  
Heřmanov - Vaňov 2  
Šluknov B - Liběšice 2  
Junior Děčín - Chuderov 0  
D. Poustevna - Mikulášovice 2  
Markvartice - Malšovice 1  
St. Křečany - Huntířov 1  
Dobkovice - Bělá 1

Extraliga

1. místo
DC0050 Pavel Málek, Děčín 2 72

2. místo
DC0025 Jaroslav Musil, Mikulášovice 5 69
DC0007 Blanka Szabová, V. Šenov 5 69

4. místo
DC0082 Jaroslav Pöschko, Varnsdorf 8 63
DC0024 Antonín Hromádko, Mikulášovice 5 63
DC0009 Petr Procházka, Mikulášovice 5 63
DC0039 Jakub Mysliveček, Benešov 2 63
DC0015 Václav Mysliveček ml., Benešov -1 63

1. liga

9. místo
DC0100 Martin Klikar, Mikulášovice 8 6

10. místo
DC0054 Karel Šnajdr, Děčín 5 60
DC0047 Jindra Zeminová, Děčín 2 60
DC0014 Václav Mysliveček, Benešov -1 60
DC0018 Petr Nedorost, Děčín -1 60

14. místo
DC0052 Josef Beneš, Jakuby 5 57
DC0010 Bedřich Borovička, Děčín 5 57
DC0046 František Zlesák, Děčín 5 57
DC0034 M. Dragoun, Děčín 2 57
DC0058 Alena Marková, Lipová 2 57
DC0044 Eva Zlesáková, Folknáře 2 57

20. místo
DC0055 Milan Kořínek, D. Poustevna 11 54
DC0031 Jan Kurej, Vilémov 5 54
DC0072 Michaela Čumplová, Jiříkov 2 54
DC0057 Pavel Marek, Lipová 2 54
DC0022 Josef Nepovím, Chřibská 2 54
DC0043 Milan Zlesák, Folknáře 2 54
DC0023 Miroslav Soukup, Mikulášovice -1 54
DC0051 Hynek Skála, Jakuby -4 54

2. liga

28. místo
DC0071 Jaroslav Hanykýř, Rumburk 5 53

29. místo
DC0095 Petr Hruška, Březiny 5 51
DC0084 Václav Likeš, Česká Kamenice 5 51
DC0096 Jiřina Čermáková, Březiny 2 51
DC0035 H. Dragounová, Děčín 2 51
DC0059 Mařka Kovářová, Děčín 2 51

34. místo
DC0061 Jiří Špinka, Šluknov 5 49

35. místo
DC0060 Jiří Pochman, Děčín 5 48
DC0004 Pavel Holub, Děčín 2 48
DC0001 Jiří Jerie, Děčín 2 48
DC0048 Josef Málek, Děčín 2 48
DC0008 Otto Vítek, Mikulášovice 2 48
DC0069 Milada Vyskočilová, Rumburk 2 48
DC0074 Jaroslav Žižka, Rumburk 2 48
DC0017 Zdeněk Drobný, Děčín -1 48
DC0003 Robert Kalina, Děčín -1 48
DC0041 Miroslav Kulíšek, Děčín -1 48
DC0079 Jan Rohm, Varnsdorf -1 48

3. liga

46. místo
DC0005 Marcel Jírava, Sr. Kamenice 2 47

47. místo
DC0038 Tomáš Hataš, Bělá 2 46
DC0102 Zdeněk Pochman sen., Děčín -1 46

49. místo
DC0042 František Zlesák st., Folknáře 5 45
DC0090 Michala Betlachová, Benešov 2 45
DC0083 Václav Marýzek, Česká Kamenice 2 45
DC0062 Jiří Šrédl, Česká Kamenice 2 45
DC0045 Petr Švarc, Bynov 2 45
DC0064 Petr Kovář, Děčín -1 45
DC0030 Jaroslav Adolf, Vilémov -4 45
DC0029 Boguslawa Adolfová, Vilémov -4 45
DC0053 František Struk, Březiny -4 45

58. místo
DC0019 Eva Vrabcová, D. Poustevna 8 42
DC0070 Michal Vyskočil, Rumburk 2 42
DC0093 Miroslav Betlach, Benešov -1 42
DC0091 Milan Pojer, Benešov -1 42
DC0028 Petr Vítek, Vilémov -1 42

63. místo
DC0037 Jiří Hataš, Bělá 2 40

Divize

64. místo
DC0076 Vladimír Chlan, Varnsdorf 5 39
DC0105 Radek Baloun, Děčín 2 39
DC0002 Jan Merunka, Děčín 2 39
DC0104 Martin Vosáhlo, Děčín 2 39
DC0092 Jarmila Betlachová, Benešov -1 39
DC0094 Karolina Čermáková, Březiny -1 39
DC0097 Karla Dušáková, Březiny -1 39
DC0040 František Hasala, Děčín -4 39

72. místo
DC0065 Jan Špinka, Děčín 0 38

73. místo
DC0099 Jiří Dušák, Březiny -1 37

74. místo
DC0078 Vladimír Chlan st., Varnsdorf 5 36
DC0021 František Matějovský, Mikuláš. 5 36
DC0085 Stáňa Nováková, Česká Kamenice 5 36
DC0086 Jan Balvín, Česká Kamenice 2 36
DC0063 Miras Zedník, Děčín 2 36
DC0098 Slavomír Čermák, Březiny -1 36
DC0081 Jan Rohm st., Varnsdorf -1 36
DC0011 Ludvík Třešňák, Vilémov -1 36
DC0073 Karel Vyskočil, Rumburk -1 36
DC0075 Ondřej Žižka, Rumburk -1 36
DC0068 Zdeněk Pochman, Děčín -4 36
85. místo
DC0032 Antonín Horák, Děčín 8 35
DC0033 Marie Horáková, Děčín 2 35

Krajský přebor

87. místo
DC0106 Petr Havelka, Děčín 5 34
DC0036 Dáša Hatašová, Bělá -4 34

89. místo
DC0020 Ludmila Matějovská, Mikulášovice 8 33
DC0049 Josef Málek ml., Děčín -1 33

91. místo
DC0066 Jaroslav Premoli, Děčín 2 32
DC0101 Josef Svoboda, Děčín 2 32

93. místo
DC0087 Naďa Balvínová, Česká Kamenice 2 30
DC0006 Rosťa Dostál, Huntířov 0 30
DC0080 Alena Rohmová, Varnsdorf -4 30

96. místo
DC0077 Vladimír Chlan ml., Varnsdorf 5 27

97. místo
DC0088 Petr Raba, Benešov 0 24

98. místo
DC0107 Láďa Šittich, Děčín 5 22

99. místo
DC0089 Petr Raba st., Benešov 0 21
DC0016 Milan Baco, Boletice -1 21

101. místo
DC0103 Miluška Kalinová, Děčín -1 20
DC0056 Čestmír Štěpán, Děčín -7 20

103. místo
DC0027 Dieter Kretschmer, Rumburk 0 18

104. místo
DC0026 Jana Kretschmerová, Rumburk 0 15

105. místo
DC0012 Jitka Třešňáková, Vilémov -7 9

106. místo
DC0013 David Knobloch, Jílové 0 8

Citrón Tip ligy

107. místo
DC0067 Petr Stránský, Děčín 0 -1