Semifinálovým soupeřem Vilémova byl v krajském kole poháru ČMFS druhý nejlepší celek I.A třídy, který letos na jaře ještě neprohrál, a to jak v mistrovských zápasech, tak i v pohárových.

Milešov - Vilémov 1:7 (0:3)

Hosté ale byli přece jen favority, protože figurují na druhém místě krajského přeboru a navíc nastoupili prakticky v kompletní sestavě, když chyběl jen student J. Jägr a do hry se pro drobná zranění nezapojili Hejl, ani gólman Bednář. Ostatní hráči z lavičky dostali samozřejmě příležitost. Domácí v úvodu zápasu bránili v osmi lidech, ale po dvou obdržených brankách tento systém opustili, posílili ofenzívu, což se jim stalo osudným. V prvním poločase skórovali dvakrátr Kurel a jednou Greňo.
Ve druhé půli domácí trochu pozměnili taktiku, vystřídali některé hráče, ale začali pomalu ztrácet síly a hosté měli místy až drtivý tlak, což vyjádřili i dalšími pěknými brankami v síti domácích. Závěr již byl koncertem hostů, kteří již polevili a povolili korigování výsledku z pohledu snaživých domácích, jež dali čestný úspěch až za stavu 0:7.
Domácí se sice v utkání snažili, seč jim síly stačily, ale na hře bylo vidět, že rozdíl třídy je patrný.
Branky: 27. a 41. Kurel, 29. Greňo, 49. Svoboda, 57. Kotiš, 62. Lehrl, 83. Kessler – 90. Petrik. ŽK 2:2, rohy 5:9, před 60 diváky řídil Milichovský.
Stap Tratec Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, Špinka – Greňo, Vlk, T. Jägr, Svoboda, Čuda - Kotiš (55. - Kessler), Kurel (50. Lehrl). Trenér Suchomel.