Přineslo převážně vítězství domácích týmů, kterých se urodilopřesně sedm. Devět zápasů se podařilo správně tipnout, a tím si připsat sedmnáct bodů, hned šesti čtenářům. Nejblíže v supertrefě zamířil Jiří Dušák z Březin.

Výsleky

Varnsdorf - Ovčáry 1  
Řezuz Děčín - Motorlet 1  
Vilémov - Štětí 1  
Modrá - Soběchleby 1  
Č. Kamenice - Šluknov 1  
Březiny - Šluknov B 1  
Benešov n. Pl. - D. Poustevna 1  
St. Šachov - Valkeřice 0  
V. Šenov - V. Bukovina 0  
Boletice - Dobkovice 1  

Extraliga

1. místo
DC0050 Pavel Málek, Děčín 11 70

2. místo
DC0015 Václav Mysliveček ml., Benešov 14 64
DC0007 Blanka Szabová, V. Šenov 14 64
DC0025 Jaroslav Musil, Mikulášovice 11 64

5. místo
DC0014 Václav Mysliveček, Benešov 11 61
DC0039 Jakub Mysliveček, Benešov 11 61
DC0018 Petr Nedorost, Děčín 5 61

1. liga

8. místo
DC0024 Antonín Hromádko, Mikulášovice 17 58
DC0051 Hynek Skála, Jakuby 17 58
DC0009 Petr Procházka, Mikulášovice 11 58
DC0047 Jindra Zeminová, Děčín 11 58

12. místo
DC0034 M. Dragoun, Děčín 14 55
DC0058 Alena Marková, Lipová 11 55
DC0023 Miroslav Soukup, Mikulášovice 11 55
DC0054 Karel Šnajdr, Děčín 11 55
DC0044 Eva Zlesáková, Folknáře 11 55
DC0082 Jaroslav Pöschko, Varnsdorf 5 55

18. místo
DC0100 Martin Klikar, Mikulášovice 8 53

19. místo
DC0010 Bedřich Borovička, Děčín 14 52
DC0022 Josef Nepovím, Chřibská 14 52
DC0046 František Zlesák, Děčín 14 52
DC0052 Josef Beneš, Jakuby 11 52
DC0072 Michaela Čumplová, Jiříkov 11 52
DC0057 Pavel Marek, Lipová 11 52
DC0043 Milan Zlesák, Folknáře 11 52

2. liga

26. místo
DC0030 Jaroslav Adolf, Vilémov 14 49
DC0096 Jiřina Čermáková, Březiny 14 49
DC0035 H. Dragounová, Děčín 14 49
DC0017 Zdeněk Drobný, Děčín 14 49
DC0003 Robert Kalina, Děčín 14 49
DC0031 Jan Kurej, Vilémov 14 49
DC0029 Boguslawa Adolfová, Vilémov 11 49
DC0079 Jan Rohm, Varnsdorf 11 49
DC0059 Mařka Kovářová, Děčín 8 49
DC0041 Miroslav Kulíšek, Děčín 8 49
DC0053 František Struk, Březiny 8 49

37. místo
DC0071 Jaroslav Hanykýř, Rumburk 8 48

38. místo
DC0102 Zdeněk Pochman sen., Děčín 11 47

3. liga

39. místo
DC0095 Petr Hruška, Březiny 14 46
DC0001 Jiří Jerie, Děčín 14 46
DC0069 Milada Vyskočilová, Rumburk 14 46
DC0004 Pavel Holub, Děčín 11 46
DC0064 Petr Kovář, Děčín 11 46
DC0084 Václav Likeš, Česká Kamenice 11 46
DC0048 Josef Málek, Děčín 11 46
DC0008 Otto Vítek, Mikulášovice 11 46
DC0074 Jaroslav Žižka, Rumburk 11 46

48. místo
DC0005 Marcel Jírava, Sr. Kamenice 0 45

49. místo
DC0038 Tomáš Hataš, Bělá 14 44
DC0061 Jiří Špinka, Šluknov 0 44

51. místo
DC0083 Václav Marýzek, Česká Kamenice 17 43
DC0090 Michala Betlachová, Benešov 14 43
DC0091 Milan Pojer, Benešov 14 43
DC0093 Miroslav Betlach, Benešov 11 43
DC0055 Milan Kořínek, D. Poustevna 11 43
DC0028 Petr Vítek, Vilémov 11 43
DC0040 František Hasala, Děčín 8 43
DC0060 Jiří Pochman, Děčín 8 43
DC0045 Petr Švarc, Bynov 8 43
DC0062 Jiří Šrédl, Česká Kamenice 5 43

61. místo
DC0094 Karolina Čermáková, Březiny 14 40
DC0097 Karla Dušáková, Březiny 14 40
DC0092 Jarmila Betlachová, Benešov 11 40
DC0070 Michal Vyskočil, Rumburk 11 40
DC0042 František Zlesák st., Folknáře 11 40
DC0068 Zdeněk Pochman, Děčín 8 40

Divize

67. místo
DC0099 Jiří Dušák, Březiny 17 38
DC0036 Dáša Hatašová, Bělá 17 38
DC0037 Jiří Hataš, Bělá 11 38
DC0065 Jan Špinka, Děčín 0 38

71. místo
DC0105 Radek Baloun, Děčín 14 37
DC0098 Slavomír Čermák, Březiny 14 37
DC0081 Jan Rohm st., Varnsdorf 14 37
DC0011 Ludvík Třešňák, Vilémov 14 37
DC0104 Martin Vosáhlo, Děčín 14 37
DC0075 Ondřej Žižka, Rumburk 14 37
DC0073 Karel Vyskočil, Rumburk 8 37
DC0002 Jan Merunka, Děčín 5 37

79. místo
DC0080 Alena Rohmová, Varnsdorf 17 34
DC0076 Vladimír Chlan, Varnsdorf 11 34
DC0063 Miras Zedník, Děčín 11 34
DC0086 Jan Balvín, Česká Kamenice 8 34
DC0049 Josef Málek ml., Děčín 5 34
DC0019 Eva Vrabcová, D. Poustevna 5 34

85. místo
DC0033 Marie Horáková, Děčín 0 33

86. místo
DC0078 Vladimír Chlan st., Varnsdorf 14 31
DC0085 Stáňa Nováková, Česká Kamenice 8 31
DC0021 František Matějovský, Mikuláš. 5 31

Krajský přebor

89. místo
DC0066 Jaroslav Premoli, Děčín 14 30
DC0101 Josef Svoboda, Děčín 11 30
DC0006 Rosťa Dostál, Huntířov 0 30

92. místo
DC0106 Petr Havelka, Děčín 14 29

93. místo
DC0087 Naďa Balvínová, Česká Kamenice 11 28

94. místo
DC0056 Čestmír Štěpán, Děčín 14 27
DC0032 Antonín Horák, Děčín 0 27

96. místo
DC0020 Ludmila Matějovská, Mikulášovice 5 25

97. místo
DC0088 Petr Raba, Benešov nad Ploučnicí 8 24

98. místo
DC0077 Vladimír Chlan ml., Varnsdorf 11 22
DC0016 Milan Baco, Boletice 2 22

100. místo
DC0103 Miluška Kalinová, Děčín 14 21
DC0089 Petr Raba st., Benešov 8 21

102. místo
DC0027 Dieter Kretschmer, Rumburk 0 18

103. místo
DC0107 Láďa Šittich, Děčín 14 17

104. místo
DC0012 Jitka Třešňáková, Vilémov 14 16

105. místo
DC0026 Jana Kretschmerová, Rumburk 0 15

106. místo
DC0013 David Knobloch, Jílové 0 8

Citrón Tip ligy

107. místo
DC0067 Petr Stránský, Děčín 0 -1