Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Junior potvrdil roli favorita

DĚČÍN - Fotbalová I. B třída měla na programu další, již 23. kolo a suverén soutěže Junior Děčín v něm zajížděl splnit roli favorita na půdu nyní už předposledních Prackovic.

23.5.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Archiv

Prackovice - Junior Děčín 3:5 (1:3)

Hosté začali utkání ve velkém stylu. Od začátku hráli útočný fotbal a již v 8. minutě měl velkou šanci Tyl, pohotovou a tvrdou střelou z voleje nastřelil ale jen břevno prackovické branky.V 15. minutě po pěkné kombinaci několika hostujících hráčů přesně zakončil Folprecht a Děčín vedl 1:0. O čtyři minuty později se skóre zase měnilo. To centroval Hloušek a tentokrát Tyl mířil přesně a zvýšil na 2:0. Domácím se podařilo snížit z penalty, ale po půlhodině hry vrátil Junioru dvobrankové vedení přesnou střelou přesně k tyči mladý Janda. Pak měl Děčín utkání zcela pod kontrolou a domácí se jen ojediněle dostávali přes půlící čáru.
Ve druhém poločase Prackovice přeci jenom začaly více bojovat a hosté se dostali pod tlak. Domácím se také podařilo dvakrát snížit na rozdíl jednoho gólu. Junior ale vždy našel odpověď. Poprvé to byl Folprecht, který dal čtvrtý gól hostů. Pátý úspěch vedoucího týmu soutěže pak přidal Majerik.
Branky: Šonda 2. Pechánek – Folprecht 2, Tyl, Janda, Majerik.
Junior Děčín: Topolančin - Horyna, Svoboda, Folprecht, Jirásek - Hloušek, Čapek, Majerik, Tyl - Horký, Janda ( 55. Horáček).

Lidé v Děčíně vyberou, kam zamíří pět milionů z rozpočtu

Děčín - Obyvatelé si mohou zvolit, na co chtějí využít část městských peněz.

Hygieniky v českokamenické hospodě překvapila plíseň a kouř

Česká Kamenice - Černá plíseň, špinavé podlahy nebo prošlé zboží. Takové důvody vedly k dočasnému uzavření jedné z hospod v České Kamenici krajskou hygienou. V podniku nedaleko vlakového nádraží se navíc v době kontroly uvnitř mělo kouřit. Hospoda už má ale otevřeno a podle majitele některé nedostatky s provozem restaurace vůbec nesouvisely.

Hřensko - Jen s lehčími zraněními skončili pošťáci, kteří v pondělí odpoledne převrátili mezi Děčínem a Hřenskem svou dodávku na bok. Nic vážného se nikomu nestalo.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.