Dalším soupeřem vilémovského Stap Tratecu ve fotbalovém přeboru Ústeckého kraje byl celek s letitými zkušenostmi z divize a 3. ligy, který okupuje špičku tabulky, a tak se dal očekávat vyrovnaný souboj.
Domácí však mají neskutečnou formu v závěru soutěže a již v první půli mohli vést minimálně pětibrankovým rozdílem. To by ale museli proměnit čtyři stoprocentní šance. Ve druhé půli to tam však začalo padat a byl z toho rekordní výsledek letošního ročníku.

Stap Tratec Vilémov – Štětí 8:0 (1:0)


Domácí Vilémov začal s obrovskou chutí a po třech neproměněných šancích se ujal už ve dvanácté minutě vedení. To jedovatou bombu Špinky z 20 metrů gólman hostí jen vyrazil a dobíhající Kurel pohodlně zavěsil – 1:0. Vilémovští si pak vytvořili do přestávky ještě celou řadu možností, ovšem v zahazování se předcháněli všichni ofenzivní hráči. Hosté se dostali na dostřel branky pouze jednou, Blín však vilémovskou Svatyni vysoko přestřelil.
Ve druhé půli dostali u domácího celku příležitost opět tři hráči z lavičky a nutno říci, že notně přispěli k oživení a krutému a zcela nečekanému výprasku snaživého, ale zaskočeného hostujícího celku. Na 2:0 zvyšoval hned ve 46. minutě Kotiš, třetí gól pak přidal Čuda po úniku a centru Greňa. Na čtvrtý gól se čekalo do 66. minuty, kdy se opět trefil Čuda, tentokráte po centru Hejla. Pátý úspěch s chutí hrajícího Vilémova se dostavil v 77. minutě, kdy Kotiš připravil pro Hyku gólovku pěkným centrem. Osm minut před koncem poustila nekoncentrovaná obrana Stap Tratecu do brejku Ondrejkoviče, jeho střelu ale vyrazil brankář Bednář. Šestý gól domácích přidal z penalty za ruku ve vápně Hejl, sedmý „zářez„ zařídil bodlem Hyka a poslení slovo měl kapitán Svoboda, který konečně protrhl střeleckou smůlu z posledních zápasů.
Branky: 12. Kurel, 46. Kotiš, 52. a 66. Čuda, 77. a 88. Hyka, 85. Hejkl z PK, 89. Svoboda. ŽK 2:0. Před 220 diváky řídil Klobása.
Vilémov: Bednář – Hyka, Šmalcl, Špinka – Greňo, Vlk, Kotiš, Svoboda, Čuda (70. Kessler), Lehrl (62. Hejl) a Kurel (68. J. Jägr). Trenér Suchomel.