Do České Kamenice přijel tým z nejsevernějšího města, šluknovský Plaston. Za slunečného sobotního odpoledne se oba týmy chystaly ukořistit body. Lépe se však vedlo domácím.


Česká Kamenice – Plaston Šluknov 7:0 (4:0)


Šluknovští fotbalisté přijeli na českokamenický stadion trochu oslabeni, což nakonec ovlivnilo i výsledek utkání. Domácí byli plni chuti po gólech a lepší kombinací soupeře jednoznačně přehrávali. První branka přišla v 18. minutě, když se po chybě šluknovského obránce ve vlastním vápně dostal k míči Sikora a nemýlil se – 1:0. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat.
Ve 24. minutě Tomáš Marek přihrál Jíravovi, ten se na vápně kličkou uvolnil a zamířeil přesně k tyči – 2:0. Třetí branka srazila hosty do kolem a zbytek utkání již působili rezignovaně. V 32. minutě se po přihrávce do vápna prosadil Maněna – 3:0. O čtyři minuty později využil zaváhání hostující obrany Štádler a míč, který prošel po centru celým vápně uklidil – 4:0. Do druhé půle nastoupila obě mužstva s menšími změnami v sestavách, obraz hry se však nezměnil. V 57. minutě prostřelil gólmana Marek a v 61. Šimek.
Na nejhezčí akci zápasu diváci čekali až na konec zápasu. Sikorův centr zleva posunul z první maněna na Jíravu, který zamířil z voleje přesně k tyči. Utkání, které šluknovští dohráli jen z povinnosti tak skončilo debaklem 7:0.
Branky: Jírava 2, Sikora, Maněna, Štádler, Marek, Šimek Jindra
Rozhodčí: Mráz, Kalabza, Orálek. ŽK: 2:2. 90 diváků.
Česká Kamenice: Vaněk Martin–Mach, Švanda, Král, Marek – Štádler (76. Vaněk Pavel), Mitruška (46. Pilár), Sikora, Šimek Jakub (59. Šimek Jindra) – Maněna, Jírava
Šluknov: Janda – Vichterey Radek, Hlavsa, Svačina, Čurgali – Čech, Moravec, Kirchner, Kafka (46. Koukol) – Galbavý (46. Stelmaščuk), Vichterey Jakub (63. Grolmus)