Varnsdorf – Sparta Krč 0:1 (0:0)

Hosty předcházely zprávy o jejich dobrém herním projevu a hned v úvodu měli dvě šance zásluhou velmi dobře hrajícího Viskupa. Domácí zahrozili Svojtkou, který hrál po více jak půl roce, hlavou však trefil jen náruč brankaře Šilhavého. Ve 28. minutě se prodral do pokutového území Vaško, ale obrana se Šilhavým jeho šanci zmařila. Největší šance prvé půle přišla těsně před přestávkou. Křemen poslal prudký balón do vápna, tam si jej zpracoval neobsazený Grubhoffer a jeho střelu se podařilo krčskému brankaři vytěsnit na rohový kop.
Druhá půle začala svižně. Nejdříve domácí Svoboda mířil volejem nad. Podobnou akci zakončoval vzápětí na druhé straně přesněji Matějka a Macháček musel prudkou střelu vyrážet. Pak poslal Parys dlouhým míčem na zteč Jordáka a do jeho zakončení se stačili vložit hostující obránci. Krč pozorně bránila, přestála jistý tlak domácích a měla i štěstí. To když Fikejz nalil dobrou přihrávkou neobsazenému Parysovi a jeho technická střela skončila na tyči krčské brány. V závěru přišel trest. První rohový kop druhé půle pro Krč a druhý celkem hosté v 82. minutě zužitkovali v rozhodující branku zápasu. Hlavičku jednoho z hráčů stačil Macháček reflexivně vyrazit před sebe, ale ve skrumáži se prosadil Matějka.
Branka: 82. Matějka. ŽK Vrabec-Soukup, Houštecký. Rohy 5:2. 320 diváků. Rozhodčí Moník.
Varnsdorf: Macháček - Parys (67.R.Mach), Vondráček, Svojtka, Křemen - L.Mach (26. Svoboda), Vrabec, Jakuboič, Jordák (65. Fikejz) - Grubhoffer, Vaško. Trenér Josef Hloušek.