Plaston Šluknov-Milešov 0:3 (0:1)

Zápas začal opatrně z obou stran, hrálo se hlavně mezi oběma šestnáctkami. Nepříliš atraktivní hru narušil až gól hostů, když Pazdera hlavou překonal brankáře Jandu 0:1. To psychice domácích rozhodně nepřidalo. V domácích utkáních se stále Šluknovu nedaří a po obdrženém gólu to bylo znovu výrazně znát.
Druhý poločas se Šluknov snažil o vyrovnání, ale brzo je zchladil přesnou střelou ze střední vzdálenosti Hanzl – 0:2. Do kolen dostal domácí mužstvo Pazdera gólem na 0:3. V závěru byl vyloučen navíc domácí Svačina.
„Je to již ohraná písnička, ale jak je to možné, že z venku Šluknov vozí nejen body, ale i herně je vše o.k. a doma se hráči trápí, hraje se bez pohybu, nepřicházejí tudíž šance a ani tím pádem góly. Nedá se nic dělat a zbývá jen doufat, že Šluknov získá ztracené body venku a příště doma zvítězí,“ zamyslel se jeden z aktivních hráčů Ladislav Čurgali.
Šluknov: Janda – A. Holešovský, Svačina, Tillner, Lukáč – Moravec, Kirchner, R. Vichterey, Kern – Blažek, Stelmaščuk. Střídali: Diviš, M. Vichterey, Hauptman.