Dva nějvýše postavené fotbalové celky ze Šluknovského výběžku třetiligový Slovan Varnsdorf i Stap Tratec Vilémov hrající Krajský přebor odehrály minulé zápasy svých soutěží na hřištích svých soupeřů.
Varnsdorfský Slovan se představil v tréninkovém centru Sparty Praha na pražském Strahově, kde změřil síly s rezervou lídra prvoligové tabulky. Druhý celek přeboru Ústeckého kraje, vilémovský Stap Tratec, zajížděl splnit roli favorita na hřiště sedmého týmu tabulky Tartanu Kadaň.

Sparta B - Varnsdorf 0:0

Slovan Varnsdorf mohl v případě výhry pomýšlet na bezprostřední kontak s druhým a třetím týmem tabulky. V utkání ale zase jen remizoval, což bylo už popáté na jaře na hřištích soupeřů a dokonce to byla třetí bezbranková plichta. Na druhé Karlovy Vary/Dvory a třetí Spartu Krč tak nyní ztrácí tři body.
ŽK: Drobný - Zachariáš. Rozhodčí: Šedivý - Moník, Kalenda. Divaci: 152. Varnsdorf: Macháček - Parys, Vondráček, Zachariáš, Křemen, R. Mach (58. Svoboda), Jakubovič, Vrabec, Vaško (84. Jordák) - L. Mach, Grubhoffer.

Kadaň – Vilémov 1:5 (0:3)

Vilémovští fotbalisté se s domácím Tatranem nepárali a hned od začátku dávali najevo, kdo je pánem na hřišti. Svou převahu zužitkovali v první půli ke třem gólům a bylo prakticky rozhodnuto. Po obrátce už to bylo přece jen vyrovnanější a Stap Tratec dokonce dovolil domácím vstřelit branku. Sám ale přidal dvě a už poněkolikáté na jaře vyhrál vysokým rozdílem.
Branky: Nádeník – Greňo 2, Čuda., Lehrl, Kessler. ŽK 5:3. ČK: Kessler (V). Před 200 diváky řídil Živnůstka.