O tom, že to bude kvalitní utkání, vypovídalo postavení obou týmů v tabulce. Domácí Český lev byl třetí a Jiskra Modrá čtvrtá, oba soupeře od sebe dělily pouhé dva bodíky.

Neštěmice – Modrá 4:1 (1:1)

Zápas začal lépe pro domácí, kteří měli velkou šanci už ve 2. minutě, první gól ale padl až v 17. minutě a ještě navíc na druhé straně, o což se hlavou postaral J. Kosejk. „V první půli to byl zajímavý fotbal a my měli trochu převahu. Škoda, že rozhodčí neodpískal jasnou penaltu na Sýkoru a pak stejnému hráči neuznali kvůli ofsajdu podle nás regulérní gól,“ řekl trenér Jiskry Petr Fridrich, který ještě dodal: „Říkali jsme si, že mají výborné standardky, ale nic to nebylo platné, tři góly jsme dostali právě ze standardních siutuací. To prostě není možné. Proto jsme prohráli.“
Jiskra inkasovala druhý gól hned po prvním útoku druhé půle, po trestném kopu. Po stejné situaci udeřil Český lev i v 58. minutě a nebylo to 3:1. Pak Jiskra otevřela, ve snaze něco s výsledkem udělat, obranu a vrchla vše do útoku. Jak už to ale ve fotbale bývá, otevřené obrany využili domácí, kteří přidali po rychlém brejku v 78. minutě definitivní pojistku. Jiskra tedy odjela s prázdnou.
Branky: Barát 2, Jouza, Kostovič – J. Kosejk. ŽK 4:5. Před 150 diváky řídil Suchánek.
Jiskra Modrá: Jeřábek – Klínský, J. Kosejk, Z. Kosejk, Andok – Cerman, Novák, Josef Štercl, Jiří Štercl – Ant. Čapek, L. Sýkora (70. Hoffman).