Jirny – Řezuz Děčín 2:1 (1:1)

Děčínští svého soupeře z opačného pólu tabulky dlouho v utkání trápili a favorit to neměl vůbec jednoduché, nakonec svou roli ale zvládl a tři body zůstaly v Jirnech.
Hosté nastoupili do utkání s cílem pozorně bránit a pokusit se o nějaký ten rychlý brejk, což se jim podařilo už ve 12. minutě. Dvořák utekl, vystřelil, trefil ale jen tyč. Míč se však odrazil k samotnéímu Jandovi, který ho svým tělem usměrnil do sítě – 0:1. Domácí si pak vytvořili územní převahu a měli výhodu mnoha standardtních situací. Po jedné z nich se Janouškovi ve 31. minutě opodařilo vyrovnat.
Ve druhé půli se čekal nápor domácích, ale ten nepřišel a naopak měli více ze hry hosté, jejich šance ale zlikvidoval někdejší ligista v brance Jirn Pižanowski. Rozhodnutí přišlo v 60. minutě, kdy domácí využili zaváhání děčínské obrany a z rychlého brejku Janoušek rozhodl zápas. V závěru měl ještě děčínský Dvořák dvě dobré šance na vyrovnání, Pižanowski byl ale proti.
Branky: Janoušek 2 – Janda. ČK Hubený (D). 230 diváků.
Řezuz Děčín: Chodura – Wenzel, Vlasák, Jirchář, Hubený – Mataj (75. Marguš), Pivoňka (75. Veselý), Žáček, Stejskal – Janda, Dvořák.