V dalším zápase fotbalové I. A třídy hostil na svém stadiónu jílovský Obalex soupeře z Velkého Března. Hosté přijeli oslabeni o některé vyloučené hráče a bez výraznějších snah na získání tří bodů.

Jílové – Velké Březno 4:0 (2:0)

Domácí nastoupili do utkání plni odhodlání a chuti po gólech. Od úvodních minut to také bylo vidět. Zápas se většinou odehrával na polovině Velkého Března. Úvodní tlak se podařilo domácím využít již v deváté minutě, kdy obávaný střelec Just byl ve správný moment na správném místě a z prostoru malého vápna se nemýlil – 1:0.
Domácí nedávali velkobřezenským mnoho nadějí na úspěch, o pět minut později se po povedené kombinaci prosadil střelou ze třinácti metrů Fišer – 2:0. Po asi dvaceti minutách Jílové povolilo v tlaku na branku soupeře a ten se třikrát do konce poločasu dostal do nebezpečných brejků, které ovšem vyřešila obrana v čele s Pekařem.
Druhý poločas byl zcela v režii domácích. V 70. minutě Ženíšek prošel do pokutového území Března a doslova protlačil míč do branky soupeře - 3:0. Jílovští v tlaku neustávali a v 80. minutě Huček zakončil svůj průnik do pokutového území - 4 : 0.
Branky: Just, Fišer, Ženíšek, Huček
Sestava: Pekař - Knotek, Rangl, Michl V. Dusil - Vlk (46. Bedrníček), Ženíšek, Huček, Richtr - Just, Fišer (75. Kulhánek Jan)