Přinesla mnoho překvapení, především v podobě výher hostujících týmů, celkem šest týmu si přivezlo body z venkovního prostředí. Mezi úspěšné se mohou počítat Pavel Málek, Milada Vyskočilová a Ludmila Matějovská, jimž se podařilo uhodnout sedm zápasů a získat tak jedenáct bodů. O vítězi kola rozhodla přesnější trefa, Miladě Vyskočilové se podařilo nejvíce se přiblížit výsledku zápasu Varnsdorf – Kolín.
Všechny jarní vítěze Tip ligy tímto žádáme o strpení, neboť ceny pro vítěze jednotlivých kol ještě nedorazily do regionálních redakcí. Jakmile se tak stane, dáme všem vítězům jednotlivých kol vědět, že si mohou ceny vyzvednout.

Výsledky 6. kola

Varnsdorf – Kolín 2
Řezu Děčín – Litvínov 1
Modrá – Roudnice 1
Vilémov – Soběchleby 1
Heřmanov – Union Děčín 2
Start Děčín – Mikulášovice 2
Malšovice – Těchlovice 2
Chřibská – Valkeřice 2
Jiřetín pod Jedlovou – Staré Křečany 1
Bynovec – Rybniště 2

Extraliga

1. místo
DC0050 Pavel Málek, Děčín 11 48

2. místo
DC0018 Petr Nedorost, Děčín 5 45

3. místo
DC0025 Jaroslav Musil, Mikulášovice 5 42

1. liga

4. místo
DC0071 Jaroslav Hanykýř, Rumburk 5 40

5. místo
DC0007 Blanka Szabová, V. Šenov 8 39
DC0051 Hynek Skála, Jakuby 2 39

7. místo
DC0005 Marcel Jírava, Sr. Kamenice 8 37

8. místo
DC0039 Jakub Mysliveček, Benešov 8 36
DC0015 Václav Mysliveček ml., Benešov 8 36
DC0014 Václav Mysliveček, Benešov 5 36
DC0082 Jaroslav Pöschko, Varnsdorf 5 36
DC0009 Petr Procházka, Mikulášovice 5 36
DC0061 Jiří Špinka, Šluknov 5 36
DC0044 Eva Zlesáková, Folknáře 5 36
DC0047 Jindra Zeminová, Děčín 2 36

2. liga

16. místo
DC0102 Zdeněk Pochman sen., Děčín 5 34

17. místo
DC0033 Marie Horáková, Děčín 5 33
DC0024 Antonín Hromádko, Mikulášovice 5 33
DC0023 Miroslav Soukup, Mikulášovice 5 33
DC0043 Milan Zlesák, Folknáře 5 33
DC0052 Josef Beneš, Jakuby 2 33
DC0010 Bedřich Borovička, Děčín 2 33
DC0096 Jiřina Čermáková, Březiny 2 33
DC0059 Mařka Kovářová, Děčín 2 33
DC0041 Miroslav Kulíšek, Děčín 2 33
DC0022 Josef Nepovím, Chřibská 2 33
DC0054 Karel Šnajdr, Děčín 2 33
DC0034 M. Dragoun, Děčín -1 33
DC0058 Alena Marková, Lipová -1 33

30. místo
DC0100 Martin Klikar, Mikulášovice 0 31

3. liga

31. místo
DC0003 Robert Kalina, Děčín 5 30
DC0064 Petr Kovář, Děčín 5 30
DC0084 Václav Likeš, Česká Kamenice 5 30
DC0002 Jan Merunka, Děčín 5 30
DC0046 František Zlesák, Děčín 5 30
DC0029 Boguslawa Adolfová, Vilémov 2 30
DC0072 Michaela Čumplová, Jiříkov 2 30
DC0006 Rosťa Dostál, Huntířov 2 30
DC0048 Josef Málek, Děčín 2 30
DC0079 Jan Rohm, Varnsdorf 2 30
DC0053 František Struk, Březiny 2 30
DC0065 Jan Špinka, Děčín 2 30
DC0040 František Hasala, Děčín -1 30
DC0057 Pavel Marek, Lipová -1 30

45. místo
DC0069 Milada Vyskočilová, Rumburk 11 27
DC0086 Jan Balvín, Česká Kamenice 5 27
DC0004 Pavel Holub, Děčín 5 27
DC0031 Jan Kurej, Vilémov 5 27
DC0060 Jiří Pochman, Děčín 5 27
DC0035 H. Dragounová, Děčín 2 27
DC0032 Antonín Horák, Děčín 2 27
DC0045 Petr Švarc, Bynov 2 27
DC0028 Petr Vítek, Vilémov 2 27
DC0008 Otto Vítek, Mikulášovice 2 27
DC0017 Zdeněk Drobný, Děčín -1 27
DC0055 Milan Kořínek, D. Poustevna -1 27
DC0062 Jiří Šrédl, Česká Kamenice -1 27

58. místo
DC0019 Eva Vrabcová, D. Poustevna 5 24
DC0073 Karel Vyskočil, Rumburk 5 24
DC0090 Michala Betlachová, Benešov 2 24
DC0001 Jiří Jerie, Děčín 2 24
DC0042 František Zlesák st., Folknáře 2 24
DC0074 Jaroslav Žižka, Rumburk 2 24
DC0030 Jaroslav Adolf, Vilémov -1 24
DC0095 Petr Hruška, Březiny -1 24

Divize

66. místo
DC0037 Jiří Hataš, Bělá 2 22
DC0038 Tomáš Hataš, Bělá 2 22

68. místo
DC0068 Zdeněk Pochman, Děčín 8 21
DC0016 Milan Baco, Boletice 2 21
DC0093 Miroslav Betlach, Benešov 2 21
DC0092 Jarmila Betlachová, Benešov 2 21
DC0098 Slavomír Čermák, Březiny 2 21
DC0094 Karolina Čermáková, Březiny 2 21
DC0083 Václav Marýzek, Česká Kamenice 2 21
DC0085 Stáňa Nováková, Česká Kamenice 2 21
DC0091 Milan Pojer, Benešov nad Ploučnicí 2 21
DC0075 Ondřej Žižka, Rumburk 2 21
DC0076 Vladimír Chlan, Varnsdorf -1 21

79. místo
DC0101 Josef Svoboda, Děčín 5 19

80. místo
DC0081 Jan Rohm st., Varnsdorf 5 18
DC0063 Miras Zedník, Děčín 5 18
DC0087 Naďa Balvínová, Česká Kamenice 2 18
DC0011 Ludvík Třešňák, Vilémov 2 18
DC0070 Michal Vyskočil, Rumburk 2 18
DC0027 Dieter Kretschmer, Rumburk -4 18

Krajský přebor

86. místo
DC0099 Jiří Dušák, Březiny 5 16
DC0066 Jaroslav Premoli, Děčín 2 16

88. místo
DC0049 Josef Málek ml., Děčín 5 15
DC0021 František Matějovský, Mikuláš. 5 15
DC0105 Radek Baloun, Děčín 2 15
DC0097 Karla Dušáková, Březiny 2 15
DC0104 Martin Vosáhlo, Děčín 2 15
DC0026 Jana Kretschmerová, Rumburk -1 15

94. místo
DC0056 Čestmír Štěpán, Děčín 0 14

95. místo
DC0020 Ludmila Matějovská, Mikuláš. 11 12
DC0078 Vladimír Chlan st., Varnsdorf -1 12

97. místo
DC0088 Petr Raba, Benešov 2 11
98. místo
DC0036 Dáša Hatašová, Bělá -1 10

99. místo
DC0080 Alena Rohmová, Varnsdorf 2 9
DC0077 Vladimír Chlan ml., Varnsdorf -1 9
DC0012 Jitka Třešňáková, Vilémov -1 9

102. místo
DC0013 David Knobloch, Jílové 0 8
DC0089 Petr Raba st., Benešov -4 8

104. místo
DC0106 Petr Havelka, Děčín 5 7

105. místo
DC0103 Miluška Kalinová, Děčín -1 5

106. místo
DC0067 Petr Stránský, Děčín 0 -1

Citrón Tip ligy

107. místo
DC0107 Láďa Šittich, Děčín 2 -5