Po dlouhé době nastoupil vilémovský Stap Tratec k utkání fotbalového přeboru Ústeckého kraje kompletní i se všemi náhradníky a na hře se to v utkání proti papírově slabšímu soupeři ze Soběchleb hodně projevilo.

Vilémov – Soběchleby 6:0 (2:0)


Do utkání ale vstoupil domácí tým trochu vlažně a některé pasáže, jak v první, tak i ve druhé půli vyvolávaly nevoli diváků. Jako kouzelný proutek se ukázalo trojí rychlé střídání ve druhé půli, kdy se podařilo vstřelit další pěkné branky a diváky, kteří jsou přeci jen již trochu namlsáni vysokými výhrami, dostat opět do varu. Soupeř v poli nehrál špatně, bránil zónu se šesti lidmi, z nichž tři měli skoro dva metry, ale na dostřel Jandovy branky se kromě jedné akce prakticky nedostal a tak gólman domácích udržel v pohodě další čisté konto.
V první půli byl místy vidět pěkný fotbal, ale místy, jak už bylo řečeno, se to divákům příliš nelíbilo. Přesto se Vilémov ujal vedení. Nejprve ve 13. minutě rozehráli pěknou kombinační akci Hyka, Greňo a T. Jägr. Posledně jmenovaný pak pohotovou střelou z šestnácti metrů otevřel skóre zápasu. O devět minut později našel Šmalcl dalekonosným centrem Kotiše, ten naznačil střelu a pak neuzištně přihrál nabíhajícímu Kurelovi, který zasunul míč do prázdné branky.
Po obrátce pak přišlo již zmiňované střídání a hráči z lavičky se odměnili nejen výkonem, ale i dvěma brankami, které sami vstřelili. Závěr zápasu již byl koncertem domácích barev. Třetí branku přidal Kotiš povedenou střelou do šibenice soběchlebské branky. Čtvrtý úspěch domácích přišel v 75. minutě, kdy Čuda vybídl přesnou přihrávkou ke skórování volného. O čtyři minuty později prosrtčil balón Hyka podél zdecimované obrany hostů a J. Jägr pohotově zavěsil a zvýšil tak už na 5:0. Poslední slovo měl v utkání Kurel, který v poslední minutě udělal, po přihrávce J. Jägra, ze dvou hostujících obránců solné sloupy a pohodlně skóroval.
Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, Špinka – Hejl (53. Čuda), Vlk, T. Jägr, Svoboda (50. Lehrl), Kotiš – Greňo (73. J. Jägr), Kurel. Trenér Suchomel
Branky: 13. T. Jägr, 22. a 90. Kurel, 67. Kotiš, 75. Lehrl, 79. J. Jägr. ŽK 3:4. Před 1980 diváky řídil Milichovský.