V dalším kole fotbalové I. A třídy se vydal Jílovský Obalex do Přestanova, kde chtěl využít své současné skvělé formy a ukořistit další tři body.

Přestanov – Jílové 0:2 (0:1)
Od první minuty to bylo utkání plné osobních soubojů, jimž se nedalo vyhnout už jen proto, že přestanovské hřiště je malé. To také ztěžovalo přesnou kombinaci obou mužstev.
Ve dvacáté minutě se po narážce dostal v pokutovém území k míči Just, ale jeho dobře mířenou střelu brankář domacích zlikvidoval. V pětadvacáté minutě měli domácí asi svou největší šanci, kdy nikým nekrytý útočník Přestanova překopl asi z 12 metrů branku Jílového. Za deset minut však přišla pro domácí rána. Po centru do pokutového území Přestanova našel Michl hlavou Justa a ten se nemýlil - 0:1. S klidem a jednogólovým náskokem také odcházeli hosté do kabin.
Po přestávce Jílové zvýšilo tlak na branku soupeře a bylo výrazně lepším celkem. Tlak narůstal a v 35. minutě Just zvýšil na 0:2. Hosté pak měli ještě několik dobrých příležitostí, ale domácí brankář Krýsl zlikvidoval všechny šance Hučka, Fišera i Justa. Hosté si tak odvezli zaslouženě další cenné body z venku.

Branky: Just 2
Jílové: Pekař - Dusil, Rangl, Michl V., Bartko (55. Knotek) - Richtr, Ženíšek, Huček, Husník (63. Vlk) - Just, Fišer (78. Bedrníček)