Sobotní slunečné dopoledne nastupoval hostující celek v Trmicích jen se třinácti hráči, za to však plný odhodlání a touze po vítězství.

Trmice – Česká Kamenice 1:3 (0:1)

V prvních minutách byla hra poměrně vyrovnaná. První slovo však měli domácí, kdy se již v desáté minutě po zbytečné chybě hostující obrany dostali do vedení. Českokameničtí se pak snažili vytvořit tlak, jenž by zužitkovali gólem, ale to se do konce první půle nepodařilo.
Do druhého poločasu nastoupili hostující fotbalisté s ještě větší chutí a touhou výsledek zkorigovat a obrátit. To se povedlo v sedmdesáté minutě, kdy Vaněk prostrčil míč do vápna a Maněna se sám před brankářem nemýlil – 1:1. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat, postarali se o ni střídající hráči. Šimek pronikl domácí obranou, přistrčil míč zleva na Dvořáka a ten mířil přesně. Vedení pak zvýšil ještě Jírava pět minut před koncem, když brejk dva na jednoho zakončil do prázdné brány.
„Byli jsme lepší už od úvodního hvizdu rozhodčího, který mimochodem podal vynikající výkon. Tradičně se nám daří lépe venku než doma, což se potvrdilo a ani po poločasovém brankovém manku jsem nepřestal věřit, že bychom nevyhráli. Kluci to pak také potvrdili a zaslouženě jsme vyhráli,“ řekl po utkání trenér hostů Josef Rákosník.


Česká Kamenice: Peklo – Mach, Král, Marek, Švanda – Baťka, Vaněk, Štádler, Sýkora – Jírava, Maněna