V dorosteneckém utkání Březiny - Šluknov (1:2) vyloučil rozhodčí Pavel Hrubý hned tři mladíky, z toho dva z domácího týmu. Jako první šel předčasně do šaten domácí František Znamínko za 2 ŽK. První spatřil za podražení soupeře v boji o míč a druhou za držení soupeře za dres. To ale nebylo vše, neboť vyloučený dorostenec se v průběhu hry ještě neoprávněně vrátil na hrací plochu a tam napadl soupeře. Za toto hrubé porušení fotbalových norem dostal stop do 31. 10. 2007. O 3. minuty později se pak vzájemně napadli pěstmi v již přerušené hře domácí Adam Osmani a hostující Emil Sivák. Za tuto boxerskou vložku si oba hráči odpočinou od fotbalu do 30. 9. 2007.
V utkání II. třídy Markvartice - Valkeřice (1:0) vyloučil rozhodčí Jaroslav Mareš domácího hráče Pavla Kozelka, který byl vyloučen za úmyslné vražení do protihráče v nepřerušené hře. Za tento atak dostal čtrnáctidenní podmíněný trest.
V utkání III. třídy Prysk - Velká Bukovina (1:4) vyloučil rozhodčí Jaroslav Jirsák dva hráče Prysku. Již v 9. minutě odešel nedobrovolně do šaten Jakub Jiroudek za podražení protihráče ve vyložené gólové šanci a za to si nezahraje jedno utkání. Pět minut před koncem utkání jej pak následoval Jaroslav Svoboda a to za 2 ŽK. Obě obdržel za stejný přestupek – podražení soupeře v boji o míč. Za tyto fotbalové fauly dostal čtrnáctidenní podmíku.
Na závěr jednání pak disciplinárka potrestala fotbalové oddíly finančními postihy za udělené ŽK.
Za 4 ŽK uhradí jednu stokorunu za každého hráče oddíly Valkeřice (Ekrt Pavel, Luděk Karas a Milan Šumný), Jiříkov (Jaroslav Balda), Staré Křečany (Renat Calvitti), Bělá (Jan Ruml) a Chřibská ( žák Luboš Doležal ).