Oba zástupci děčínského regionu ve fotbalovém Krajském přeboru v uplynulém kole zklamali. Vilémov prohrál na půdě Neštěmic, které ještě před něklika dny doma vyprovodil v poháru tříbrankovým rozdílem. Jiskra Modrá sice získala jeden bod, ale na hřišti předposledního Střekova, kde jí podle postavení v tabulce povinnost velela zvítězit. Pro oba týmy je to tedy citelná ztráta.

Neštěmice - Vilémov 2:0 (0:0)

Po výhře v osmifinále SIAD CUPu proti stejnému soupeři 3:0 ve Vilémově tentokráte domácí výrazně pozměnili sestavu, pohlídali si naše klíčové vilémovské hráče a jejich dirigent Řízek dotáhl svůj tým k vítězství. Vilémovu v utkání citelně chyběl s horečkami ležící kapitán a velký bojovník Svoboda. První půle byla vyrovnaná, ani jeden tým si proti spolehlivě hrajícím a dobře organizovaným obranám žádnou výraznější příležitost nevypracoval.
Ve druhé části domácí dvakrát udeřili a i přesto, že hosté bojovali do poslední minuty, svou výhru uhájili.
Branky: Mikota, barát. ŽK 5:4. Před 150 diváky řídil Černý.
Vilémov: Janda – Hyka, Šmalcl, Špinka – Čuda, Vlk, T. Jägr, Lehrl, Greňo – Kotiš, Kurel (50. Hejl).

Střekov – Jiskra Modrá 2:2 (1:2)

Utkání se směle dá označit jako duel dvou rozdílných poločasů,“ prozradil hned na úvod trenér Jiskry Petr Fridrich. Zápas začal brankovou přestřelkou. Hned v první minutě se střelou prosadil domácí Čítek a Střekov. pro Jiskru to byl dokonalý budíček a už ve 3. minutě vyrovnal hlavou J. Kosejk. Pak měla Modrá drtivou územní převahu, kterou ve 25. minutě využil L. Sýkora ke vstřelení vedoucího gólu.Zdálo se, že cesta za povinným vítězstvým je otevřená. Jenže nebyla. Začalo to neproměněnou penaltou, kterou nedal ve 45. minutě Oršula .
Do toho nastoupila úplně jiná Jiskra. „Byli jsme bázliví, zalezlí a v závěru jsme se hodně báli i o ten bod,“ řekl naštvaně Fridrich. Domácí Střekov svůj tlak, který mu Jiskra doslova darovala, využil k vyrovnání, o což se postaral Novotný. Branky: Čítek, Novotný – J. Kosejk, L. Sýkora. ŽK 3:6. ČK Z. Kosejk, Před 100 diváky řídil Urban. Modrá: Jeřábek – Klínský, J. Kosejk, Z. Kosejk, Andok – Josef Štercl, Novák, Aug. Čapek, Jiří Štercl – L. Sýkora (80. J. Sýkora), Oršula (60. Hoffman).