K přetěžkému utkání divizní skupiny B zajížděl Řezuz Děčín o víkendu na půdu vedoucího celku tabulky do Vlašimi.
Hostující tým neodjížděl k utkání s příliš velkými ambicemi, a to i proto, že se na sraz z různých důvodů nedostavila hned čtveřice hráčů. Mataj očekával a také se dočkal svého potomka – k synovi gratulujeme, Hubený prožil bezesnou noc s bolestmi zubů a musel navštívit dentistu, Žčebro se léčí ze zranění a Vlasák stojí kvůli čeervené kartě. Do Vlašimi tak odjelo pouze jedenáct hráčů a dva brankáři, takže se do dresu hráče raději převlékl i náhradní gólman Mikel. Ten ale nakonec na hřiště nemusel. Ovšem Marguš si „klidu“ na lavičce příliš neužil, hned ve 25. musel totiž pro zranění opustit hřiště Červenka a jediný „klasický“ náhradník musel na trávník.

Vlašim – Řezuz Děčín 2:0 (0:0)

Děčínský tým vzhledem k výše uvěřejněným skutečnostem zvolil víceméně defenzivní taktiku pozorně bránit a pokusit se o nějaký ten výpad směrem k vlašimské brance. V první půli se mu tento úkol dařilo plnit, až na ty výlety vpřed. „Pokud se totiž zdálo, že by se mohla urodit nějaká naše příležitost, zastavil vše rozhodčí, který na nás měl daleko přísnější metr,“ konstatoval smutně trenér Děčína Vladimír Vašák.
Sudí jeho slova potvrdili hned na začátku druhé části. „Ve 47. minutě odpískal velice přísnou penaltu, kterou ale Chodura zneškodnil nohama. O čtyři minuty později tedy viděl nastřelenou ruku Jandy a druhou penaltu už domácí proměnili“ vysvětlil Vašák. Pak to hostující tým přece jen trochu více otevřel a snažil se o nějaký útok, který by mohl znamenat vyrovnání. V 75. minutě ale přišla definitivní tečka, domácí se totiž trefili po rohovém kopu podruhé. Řezníci měli v zápase jedinou šanci, ale Wenzelovu dorážku vykopl z brankové čáry vlašimský obránce.
Řezuz Děčín: Chodura – Wenzel, Jirchář, Janda, Veselý – Kořínek, Pivoňka, Červenka (25. marguš) – Stejskal, Žáček – Dvořák.